Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja cekam dok legnu i gewinde pa cu onda prokomentarisati..inace masina od auta..:)
Joj druze, imam trenutno nekih problema oko prednjih, nemogu odvrnuti gewind nema sanse, sigurno su dugo stajale negdje znaci nemogu ga uopste pomaket, udarali smo cekicom VD-om spricali ocistio sam navoje sve fino al nece da makne sa mjesta onaj djavo sto stelujes visinu.
Ne znam sta da radim vice mi stari da preko noci tj veceras ostavimo u nafti pa da sutra probam odvrnuti.
Nez sta da radim, a sto se zadnjih tice one su kompletirane i sve sklopljeno jos samo da ih stavim na auto al kad me prednje zezaju to stavljanje na auto ce malo potrajati.
Hvala :)
 
Član
redovno pratim temu i sve do sad je extra i sa stilom, samo nastavi
sto se tice tih gewindi sto su zapekle da li ih smijes malo zagrijati
 
redovno pratim temu i sve do sad je extra i sa stilom, samo nastavi
sto se tice tih gewindi sto su zapekle da li ih smijes malo zagrijati
Hvala prijatelju :)
Joj nebih grijao radije cu odsjec skroz prstenove i otic tokaru da napravi druge, jer ovak oako budem grijao ode sve unutar u amortizeru semerinzi itd.
Pa nebih grijao. ;)
 
Momci problem je rijesen jedva, nekako smo ih uspjeli odvrnuti, stavili prvi prsten na stegu a drugi lagano udarali i uspijemo odvrnuti, sutra skidam sve i oprugu i sve pa cistim navoje i montiramo nove odbijace i sklapamo sve. :)
 
Evo kako ce od prilike izgledati sve opruge, i sta vi kazete ima li razlike izmedju ove 2 opruge na slici :D
DSC02839.jpg
 
Evo par novih slikica, danas je bila generalka ciscenja unutrasnjosti :D, premazana koza jos jednom,usisan, sve tip top :D
DSC_0097.jpg

DSC_0098.jpg

DSC_0099.jpg

DSC_0104.jpg

DSC_0105.jpg

DSC_0106.jpg

DSC_0107.jpg


I evo jedna vanjska :D
DSC_0108.jpg


Al ova mi je nekako naj omiljenija hehe :D ;)
DSC_0111.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top