Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala druze, utegao sam ja nju sada maksimalno i oko farova i sve je super, samo trebas dobro zakacit ono ispod haube msm dobro nategnut one gume.
Sad mi bolje stoji samo sto nemam slika trenutno.
A 2 Din sam kupio iz Sarajeva jedna jedina na piku bila 70KM :)
 
E tako momci, CD Changer je stavljen i super radi sve sam testiro, juce sam ofarbo sve one plastike sto su bile u mahagoni boji u crnu gloss boju, 3 ruke sam presao sve dijelove, i danas sam kupio bezbojni lak pa sam isto prespricao sve 2 ruke msm da je to dovoljno i mogu vam reci da je extra ispalo ljepse nego sto sam ocekivao.
Danas se to sve fino susi do sutra i sutra montiranje, bice slike veceras da vidite to sto sam farbao kako je ispalo.
I jos nesto stigao mi je i nosac za case onaj vise pepeljare dobra stvarcica :)
LP Svima ;)
 
Evo slika, nisu neke jer je mracno pa se i ne vidi kako treba, ne vidi se ovaj sjaj kao uzivo.
Uzivo je 80% bolje :)
Bice slika i po danu ali kad se sve to ugradi.
Znaci farbanje je bilo sledece: 3 ruke crnim gloss sprejem, i 2 ruke sa bezbojnim lakom za sjaj. :)
DSC_0089.jpg

DSC_0089xLZf.jpg

DSC_0090.jpg

DSC_0091.jpg

DSC_0092.jpg

DSC_0094.jpg
 
Ako naleti gdje kad opet ti gdje ovaj 2din javi mi ja sam.musterija ...odavno to trazim al na piku nikad nema....sta si upisao kad si trazio...extra ispalo ovo farbanje...
 
Evo momci slike konacno sve namontirano i kako treba :D
Bice slike i sanzera kako lezi i pokazat cu vam ovo za case kako funkcionise, ali to drugi put za sad sam ovo slikao da vidite kako je ono ofarbano.
Po danu je dosta bolje :D
I da nemojte zamjerit malo je auto unutar prljavo al ice danas na pranje i usisavanje, ovo vrijeme pa znate kako je problemi :)
DSC_0090.jpg

DSC_0091.jpg

DSC_0092.jpg

DSC_0093.jpg

DSC_0094.jpg

DSC_0096.jpg
 
Ljepse je dosta ovako namontirano i po danu slikano
mada meni nekako odudara od ostatka mozda uzivo i nije tako
mozda da si karbonom presvuko fino bude ako si vec htjeo da nije mahagoni mada svi ukusi nisu isti ;)
ja npr nebi nikad prefarbao mahagoni mi je bas ekstra unutra ja sebi trazim da kupim mada svako ima svoj ukus
svakako pohvala za radove i trud :) svaka cast samo tako poz
 
Ljepse je dosta ovako namontirano i po danu slikano
mada meni nekako odudara od ostatka mozda uzivo i nije tako
mozda da si karbonom presvuko fino bude ako si vec htjeo da nije mahagoni mada svi ukusi nisu isti ;)
ja npr nebi nikad prefarbao mahagoni mi je bas ekstra unutra ja sebi trazim da kupim mada svako ima svoj ukus
svakako pohvala za radove i trud :) svaka cast samo tako poz
Hvala prijatelju, al sta da ti akzem uzivo je to sasvim druga prica znas.
Nemoze to aparat docarati kao kad ga gledas uzivo.
Meni je mahagoni nekako vise za starije ljude i ozbiljnije ako me razumijes i mahagoni je za Mercedesa itd a ne za passata.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top