Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Nemoj me pogresno shvatit, passat je bombona i neki dan sam ga vidio na piku bas je do jajnika ...razumijem felge ko felge staviti od drugog auta ... ali cepove i kapice sa bmw-ovim znakom na vw-a to mi je ono dziberski totalno ... totalni fail
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Ne možeš reći da je do tebe (nit' se trebaš izvinjavati :D ), jer nisi ništa pogrešno rekao, samo si iznjeo svoje mišljenje.

To je OEM+ stil, treba da se zna originalno porjeklo. Meni je recimo puno gore kad' neko stavi audijeve lepeze na VW i stavi VW znak... Ili, šta fali BBS-u, niko ne dira znakove :D
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

cepovi i kapice su tu da potvrde nevjericu kod prolaznika i da govore: ''da, to su felge sa BMW-a X5''

a pitajte se kako :lol:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

leon1p je napisao(la):
Nemoj me pogresno shvatit, passat je bombona i neki dan sam ga vidio na piku bas je do jajnika ...razumijem felge ko felge staviti od drugog auta ... ali cepove i kapice sa bmw-ovim znakom na vw-a to mi je ono dziberski totalno ... totalni fail

Malo ukucaj na google STANCE ;) Fazon i jeste u tome
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

ti mare stavi onda od bentlija...nemoj slucajno da bi od BMW...:icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Super si sredio auto sve pohvale, jedina zamjerka što si sakrio Audi-jev znak na volanu :D .
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

srdjan014 je napisao(la):
Ne možeš reći da je do tebe (nit' se trebaš izvinjavati :D ), jer nisi ništa pogrešno rekao, samo si iznjeo svoje mišljenje.

To je OEM+ stil, treba da se zna originalno porjeklo. Meni je recimo puno gore kad' neko stavi audijeve lepeze na VW i stavi VW znak... Ili, šta fali BBS-u, niko ne dira znakove :D

Srdjo je 100% U PRAVU ! ;)





-Suki- je napisao(la):
cepovi i kapice su tu da potvrde nevjericu kod prolaznika i da govore: ''da, to su felge sa BMW-a X5''

a pitajte se kako :lol:

Pa ja msl. da mi svi vise to radimo za svoj cejf i nevjericu i hvalu nama srodnim i slicnim koji znaju zasto, kako i zbog cega su te felge na tom autu.

A ne rijeci prolaznika tipa "turio bmw felge i msl. da vozi bmw" i sl.

PS. Ili si ti ipak na nesto drugo msl.

soffa je napisao(la):
ti mare stavi onda od bentlija...nemoj slucajno da bi od BMW...:icon_smile:

Vrlo rado, realno to mi je i neki cilj abd i realno vrhunac sto se felgi tice...

duleprof je napisao(la):
Super si sredio auto sve pohvale, jedina zamjerka što si sakrio Audi-jev znak na volanu :D .

Iz razloga sto vise nemam Audi felge tako da se moram rjesavati i volana a ovo je rezervno rjesenje... ;)
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

ja sam mislio na sta sam trebao, neznam sta si ti mislio da sam mislio, ili mislis da sam trebao drugacije misliti, mislim da mislis da sam pogresno mislio.
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

evo pogledaj ovaj volan
http://www.pik.ba/artikal/4325695/prodajem-volan-vw-gti-r-line/
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Bezveze baš jeftin volan džeš to na passata turiti :icon_biggrin:...
 
Top