Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Evo volana http://www.pik.ba/artikal/4744565/vw-volan-golf4-passat-kozni-trokraki/
cijena je oko 300KM sa airbagom cini mi se..ako trebalo moze jos slika da se stavi nije problem ;)
Imas pm..:)
 
RE: Passat 3bg - X5 wheels

dobar passat extra iako mi se ne svidjaju karavani tvoj je bas super pa cak i stopke uz tu boju su bas sjele...evo i ja sam postavljao pitanja dali da kupim audija a4 ili passata kao tvog pa mi ti licno mozes reci kako te slusa tvoj da se vise ne dvoumim :)
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

@r-tdi72 - Hvala drug !!!

Prestavi svoga malo bolje, sa nesto teksta i informacija, u svakom slucaju svidja mi se!

@black_edition -Passat ima dosta vise prostora, to znam za ostalo manje vise, zavisno od ukusa mala je razlika...
Sto se stopki tice, ovo je samo trenutno, meni se licno ne svidja, al' nek stoji do nekih narednih konkretnih radova, za sad se samo prikupljaju i spremaju djelovi...
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Evo malo kao da se i ja javim sa nesto malo novina...

Prije svega dobro me je izjebalo:
- Ventil turbine ( zamjeno )
- Vozacev el. poziac ( zamjeno )
- Akumulator ( zamjeno )
- Skripi ( lupa / dere / lomi ) mi nesto na prednjoj ljevoj strani, nez. sta! ( sutra cu da saznam )

Dalje, pogubio sam oba cepa na pragovima za podbacivanje dizalice, izvalio prednji branik, upalila se lampica Airbaga, magle mi farovi, maglenke, pocrkako pola sijalica itd. itd. mali milion neki boljki i problema... :icon_mad:

Dosta negativnog, ima i ponesto pozitivno:

- Adapteri ( gotovi, spremni, ofarbani ) Naprjed: 23mm Nazad: 19mm
- Sarafi ( nabavljeni, originalni VW/Audi )
- Dodatak na zadnji branik ( sa parking senzorima i malim redizajnom koji je dolazio na 2004 god. ako se ne varam )
- Gume 235/35/19 ( Cetri komada, bukvalno kao NOVE )

Feluge jos nisam dirao nez. dal' da ih farbam ili ne. A ako da, onda nez. u sta? :icon_confused:



SLIKE:

- Gume:






- Adapteri i sarafi:






- Dodatak sa park. senzorima:




- Nesto usputno:



SPORTEC ( 8.5X19 ) felge su NA PRODAJU sa DVE donje GUME ( GRATIS ) !!! :D





Onda, jos jedan minus, uzeo sam po dva razlicita cepa tj. nisam ni primjeto da su razliciti dok ih nisam probao staviti na felge, jedni pasu, drugi prolete kroz rupu ( premali su ) :icon_mad:

Znaci, cepovi sa desne strane mi odg. a ovi sa ljeve NE, pa ako neko ima da pokloni, zamjeni ili da proda 2 ili vise komada poput ovih DESNIH neka javi ... ;)






To je to za sad, ima dosta toga da se odradi i pripremi za iducu sezonu ( ako u medjuvremenu totalno ne izgubim volju ), nebih da planiram i govorim u naprjed, vrijeme ce sve pokazati, usput izvinjavam se za slike losijeg kvaliteta.
 
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Druze samo guraj, znam kako ti je, trudis se da ulozis i promjenis
na bolje, a tako te neke sitnice te izuju iz cipela,, ja ponekad imam
osjecaj da ljudi koji ne vode racuna o autu imaju puno manje
problema i poteskoca, od nas tjunera!
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

@Salee:

Ima domace zadace al' za TEBE ! :lol::lol::lol:

- "USA" predni branik ( sa farbanjem )
- Farbanej zadnjeg branika
- Ugradnja par. senzora
- Zavariti one rupe na pragovima

Necu vise da nabrajam, zanjecu se... :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:



@bucky_mb@yahoo:

Jbg. to je sve normalno, potrosni su djelovi u pitanju, ocekivano je al' jedino sto takve stvari koce ove "tuning" tj. stavljaju ih malo na cekanje...
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Prodaj ti to i kupi sebi Forda :D Pa ćeš onda vidjet jest jeftino održavanje ako nađeš uopšte dijelove :lol:
 
Legend
RE: Passat 3bg - X5 wheels

to to to !
jedva cekam da vidim sve upakovano , samo lagano i kako treba dalje druze ;)
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Hvala momci, ima li ko kakav interesantan prjedlog za boju felgi ( uzeti u obzir boju auta ) ? :D

- Danas rjeseno sripanje u ljevom tocku... ( pukla mandzetna )


Trebaju mi oni cepovi BMW, ima li ko viska ??? :icon_twisted:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

ja ne bih diro boju felgi jer je OEM felga ;) Siva sa puno kristala i sjedi 5 za ovaj stil :D Da imaju zasebno srce išlo bi dosta boja, a ovako za kompletne... jedno možda unutrašnji dio krakova u crno ili nešto tako...
 
Top