Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

zlajaaa je napisao(la):
ja ne bih diro boju felgi jer je OEM felga ;) Siva sa puno kristala i sjedi 5 za ovaj stil :D Da imaju zasebno srce išlo bi dosta boja, a ovako za kompletne... jedno možda unutrašnji dio krakova u crno ili nešto tako...

slazem sa sa zlajom mozda samo unutrasnji dio..maa najbolje ti je navratiti srdjana nek ofarba u koju ludu boju pa ako bude valjalo onda i ti...:D..sala mala..ne diraj nista samo postavi...;)
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

ic7j0l.jpg
jos jedan sa bemburinim felama:icon_smile:

:cool:;)
ngr3av.jpg
ngr3av.jpg
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

ove na vectri su 17-ke koliko sam vidio po dimenziji guma, marex druze samo tako nastavi, a vidim na piku srdjan prodaje svoje felge sa adapterima i sarafima, steta :icon_cry::icon_cry: toliko muke i patnje, ja se nikad nebi odlucio na to kad bi vec sve ustimao i postavio i na kraju promjena plana i prodaja.. :icon_cry::icon_cry:;);)
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

sve je na svom mjestu i perfekcija, i jos kad legnu felgice ehhhhhh;)
Nek je sa srecom druze:cool::cool:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

druze podesi optiku :icon_confused:255/35719 :icon_smile:


komsija kada su feluge gotove???
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

elmir je napisao(la):
ove na vectri su 17-ke koliko sam vidio po dimenziji guma, marex druze samo tako nastavi, a vidim na piku srdjan prodaje svoje felge sa adapterima i sarafima, steta :icon_cry::icon_cry: toliko muke i patnje, ja se nikad nebi odlucio na to kad bi vec sve ustimao i postavio i na kraju promjena plana i prodaja.. :icon_cry::icon_cry:;);)

Msl pogledaj malo bolje ipak su to 19-ske :icon_biggrin:
a i izgledaju golemo i na vectri...;)
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Vidi kralja, stavio 255 gumu... :lol:


Jos malo, nije do mene, vise je do ovog iznad ili ispod tebe kako ti je lakse ... :D :icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

elmir je napisao(la):
ove na vectri su 17-ke koliko sam vidio po dimenziji guma, marex druze samo tako nastavi, a vidim na piku srdjan prodaje svoje felge sa adapterima i sarafima, steta :icon_cry::icon_cry: toliko muke i patnje, ja se nikad nebi odlucio na to kad bi vec sve ustimao i postavio i na kraju promjena plana i prodaja.. :icon_cry::icon_cry:;);)

Ne brini se ti za Srđana, ima taj planova, fukara je to velika, zafalilo za alkohol.:D
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels



- Cvilio zglob, pukla manzetna ( zamjenjeno komplet )
- Vratio branik na prvobitno mjesto
- Nakon 2 Stage-a dizanja ( 1x: 2cm; 2x: 3cm ), danas sam ga ipak malo spustio ( 2cm ) al' sudeci po vremenu, zajebo sam se... :lol:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Sinoc samo toliko snjega bio navaljao ispred sebe da u jednom, trenutku je samo stao, nisam mogao dalje a u mjeduvremenu sam odvalio i lip onaj naprijed, podvuko ga sam pod tocak, sreca pa nije povukao za sobom i branik
( srecom uvrnuli smo ga kratkim sarafima i to komada 2 ) :D :icon_twisted:
 
Top