Passat 3BG 1.9TDI

Passat 3BG 1.9TDI

Član
Unutrašnjost mu je extra, ovi detalji mu daju neki dojam luksuznosti ;)
Ova boja sjedala je malo teža za održavati, ali tko ima volje nije nikakav problem ;)
 
Član
Bokyy je napisao(la):
Unutrašnjost mu je extra, ovi detalji mu daju neki dojam luksuznosti ;)
Ova boja sjedala je malo teža za održavati, ali tko ima volje nije nikakav problem ;)

Na to se i ciljalo cijelo vrijeme da je malo luksuzno bez carbon-a itd..
Boja jeste teza za odrzavati, ali redovnim ciscenjem je ocuvana koliko toliko , 2 puta godisnje se ociste sicevi dubinski, pa tada zasija u punom sjaju...
 
Član
Svaka čast za passat jednostavno nema viška detalja a unutrašnjost mi se posbeno sviđa...samo redovno doržavaj..pozzz:cool:
 
Druze svaka cast za auto i to sve sto si izmijenjao, a kazi mi taj W8 unutrasnje osvjetljenje sa ambient light gdje si to nabavio i ja tarzim isto i koliko kosta jedna takva :)
I kazi mi ovo za volan jel to njegov org volan ili si i njega stavio sa komandama da ti bude?
Ako jesi jel ti rade komande sve i kako si to sredio?
 
Član
Passat B5.5+ je napisao(la):
Druze svaka cast za auto i to sve sto si izmijenjao, a kazi mi taj W8 unutrasnje osvjetljenje sa ambient light gdje si to nabavio i ja tarzim isto i koliko kosta jedna takva :)
I kazi mi ovo za volan jel to njegov org volan ili si i njega stavio sa komandama da ti bude?
Ako jesi jel ti rade komande sve i kako si to sredio?

Hvala drug, a taj w8 ambient light sma narucio sa njemackog ebay-a, mozes i ti potraziti ima to uvijek tamo, i ne znam koliko se sada krecu, cak sam i zaboravio koliko sam platio, koliko se sjecam da je bilo blizu 50Eur, ali pogledaj koliko je sada, na njemackom ebay-u,
a sto se volana tice, takav je fabricki dosao i sve funkcionise, imam u planu ,a nadam se uskoro, ugradjivati od golfa mk6 gti ili cc passata volan sa komandama i AIRbag-om...pa cemo vidjeti kada ce da bude to i kako ce da se uklopi...;)
 
Top