Passat 3BG 1.9TDI

Passat 3BG 1.9TDI

Član
edin.m je napisao(la):
Odlican passat svaka cast na dosadasnjim radovima i samo tako nastavi;);)

Vielen dank,samo u ovom smijeru dalje !:cool:

.nOKe je napisao(la):
Prelijep auto, nema sta
cuvaj ga druze i lagano nas informisi sta i kako radis ;)

Cuva se toliko da je za 6 godina presao nepunih 40000km,a uvijek garaziran..
nego ti kakve plocice udari i tepih onoj cupri da ne ozebe s noga, najzalije mi onog golfa majke mi :S

djordjep je napisao(la):
almyr je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
prelijep passat,jedina "greska" za branike i prag sto nisu u boji auta ;)

ma nezz ovako mi nekako bilo da razbijem monotoniju,da ipak ima nesto drugacije, a i ne znam koliko bi mu stajalo da se sve ofarba, npr. na metalik sivom pravo lezi taj zahvat ! hvala u svakom slucaju:D

Ne diraj ništa ako boga znaš , jer malo je reći koliko jadno izgleda Passat kad se te donje plastike pofarbaju u boju auta...

Ovo kod tebe je optimum-Highline look...;)
konacno neko ko se slaze samnom, samo OEM! :icon_biggrin:
 
Legend
almyr je napisao(la):
Cuva se toliko da je za 6 godina presao nepunih 40000km,a uvijek garaziran..
nego ti kakve plocice udari i tepih onoj cupri da ne ozebe s noga, najzalije mi onog golfa majke mi :S

Eh onda ga bas fino pazis :) mah joj tamo kod vas je i klima ljepota za automobil, ja sam sad bas za vikend bio u Dubrovniku, pripazio sam cupricu maksimalno haha :))
Inace je na sobnoj temepraturi u garazi, ne zebe :icon_smile:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
almyr je napisao(la):
Cuva se toliko da je za 6 godina presao nepunih 40000km,a uvijek garaziran..
nego ti kakve plocice udari i tepih onoj cupri da ne ozebe s noga, najzalije mi onog golfa majke mi :S

Eh onda ga bas fino pazis :) mah joj tamo kod vas je i klima ljepota za automobil, ja sam sad bas za vikend bio u Dubrovniku, pripazio sam cupricu maksimalno haha :))
Inace je na sobnoj temepraturi u garazi, ne zebe :icon_smile:
klima jeste pogodna, a i nema soli, i onih kamencica od posipanja zimskog,
e nek si je poveo malo na more, jos crna pa pokupi sve sunce:D
e to je bitno da ne navuce s noga onda je uhvati isijas oko kugla i lafeta...
Ma seat je to neda se la'ko!:D
 
Član
Prelijep je ovaj Passat! Ovaj model je bar meni najljepši Passat, valjda jer imam jednog ovakvog u garaži :lol:

Sviđa mi se u kojem smjeru ideš, sretno u daljnim planovima i radovima ;)
 
Član
Lexillium je napisao(la):
De mi reci,ova lajsna nazad sa parking senzorima,od kojeg je auta?

Passat 3BG W8 karavan ( sa pdc-park distance controll)

Bokyy je napisao(la):
Prelijep je ovaj Passat! Ovaj model je bar meni najljepši Passat, valjda jer imam jednog ovakvog u garaži :lol:

Sviđa mi se u kojem smjeru ideš, sretno u daljnim planovima i radovima ;)

hvala na podrsci, pa skoro isto nam je auto unutra i u mene kombinacija alcantara+koza , u bez boji i mahagoni:icon_biggrin: tj. ova lamperija
 
Član
lijep passat boja odlicna malo croma,sve super uklopilo imas clana marex samo u njega je karavan mislim da bi ti dobro dosao lipp ko u njega od skode RS...a evo sto govore da ofarbas sve u crveno kako bi izgledalo...:icon_smile:
00024034-rieger-seitenschweller-rechts-vw-passat_1_5.jpg
 
Član
ihh znam za tu sliku cak vec odavno je imam mislim da nije lose ovo, ali ovo je rieger u pitanju i cak ima druge lipove i pragove, e kako bi na mom standardnom izgledalo pojma nemam, a nisam nikada vidio crvenog da je sve ofarbano...
A znam u marexa je ista boja samo karavan, ali u njega su bile one 19" felge da se razboli covjek, jos spustio ga pa extra izgleda..

saleee je napisao(la):
Dobar pajo jedino da ga je malo naprijed usaditi,
a lip kod marexa je sa obicne fabije...;)

ako budu izletile kakve fien oprugice, da ne ide puno dole, mozda i odlucim to odraditi, najvise me zeza to sto moram onda nove podesive spone traziti za prednji i zadnji senzor za nivelaciju farova, jer kada spustim auto poremetit ce mi se inicijalno podesenje visine auta pa ce mi snop svjetla biti gdje nije propisano,a i cak bi se moralo ponovo nakon setup-a inicijalizovati nove vrijednosti
 
Član
ArminM je napisao(la):
jebo felge daj ti nama jos slika nakaci, tvoj passat je ko lutka fkt

Polako Armine bit ce slika hehhe, mozda cak u subotu bude malo unutrasnjosti, da se i to vidi sta je odradjeno! :icon_biggrin:
 
Član
miki321oc je napisao(la):
koliko si platio zadnji w8 lip ?


prelijep passat, daj slike unutrasnjosti

3B9 807 434 A B41 kataloski broj za zadnji W8 lip sa otvorima za park senzore, cini mi se okvirno oko 180-190KM u Jelica ovdje, mogu potraziti racun negdje kod kuce...

Budem uslikao cim prije stignem i prebacim to na komp, hvalaa;)
 
Član
Cekamo slike unutrasnjosti

Ja cu mozda potraziti W8 lip ali bez parking senzora mislim da je oko 80-90KM cijena



Takodje slikaj nastavke od E60 kada postavis
 
Top