Organizovanje protesta povodom poskupljenja goriva?

Organizovanje protesta povodom poskupljenja goriva?

Član
MTR je napisao(la):
Na promet bilo kojih roba izmedju SRB,HR i BiH odavno nema carine , samo porez .
E sad kako ovi veliki igraju to samo nebo i oni znaju

zaboravio sam ovo

Rusi kazu da ispod Tuzle postoji i stoji vise nafte nego kod Saudijaca ;)



i ja sam ovo cuo, bilo je par puta na tv-u bas o tome, snimali su onog covjeka kojem sirova nafta plavi cijelo polje koje on sije, bas su ga snimali, samo dok se to kod nas pocne iskoristavat nestat ce:lol::lol:
 
Član
realno nista od ovoga... kod nas bi svi(pa eto nekih 90% svijeta) da kukaju, zanovjetaju, protestvuju iz kafana, fotelja, kauca, kuce, stana, fejsbuka, itd.... a kada se treba konkretno pomaket i nesto ucinit, dodje ni 40 ljudi, od 444 najavljenih na fejsu i sl...
 
Član
e moj limpi to ti nije nista novo , koliko je do sada bilo humanitarnih akcija svi su za a kad treba realizovat dogovoreno nigdje nikog....
 
pioneer_09 je napisao(la):
jeste hejteri...
pa treba makar pokusati, a ne odmah govoriti nema od toga nista...

upravo to ;) ja evo sve gledam tj pratim temu i puno se prica sta i kako hoceli ili ne, treba se "probudit" i pobunit i danema nekog efekta dovoljno je da pokazemo nezadovoljsvo i da nam nije svejedno ;)
 
Administrator
ja vjerujem da bi sa protestima puno toga se uspjelo... vec sam jednom rekao ako nece od prvi put upaliti, hoce od 2-3, ne treba se odmah predavati...
dajte ljudi pa u najvecim drzavama gdje je bolji standard i ljudi imaju veca prava, ljudi opet protestvuju i traze JOS i bore se za sebe...
 
Član
u strajk, u strajk .. svi u strajk ! :D

treba to odradit stvarno .. sto vise promovisat, angazovat policiju i na ulicu blokirat pola sata saobracaj
cisto da se pokaze da i u ovoj zemlji neko zivi, posto kako oni u vladi rade, ko da samo za sebe prave zakon :icon_mad:
 
Član
U Bugarskoj i Rumuniji su se taksisti udruzili i drze proteste tako sto na pumpama placaju feninzima pa prave enormne guzve. Mozda da i mi isto probamo? :icon_twisted:
 
Član
kAcA je napisao(la):
U Bugarskoj i Rumuniji su se taksisti udruzili i drze proteste tako sto na pumpama placaju feninzima pa prave enormne guzve. Mozda da i mi isto probamo? :icon_twisted:

nista od ovog prijatelju,ocigledno mi jesmo mutave ovce koje boli djon sto nas kradu...
cuo sam neke price da bi iduce sedmice trebalo doci do ponovnog poskupljenja,da ide cak na 2.50 KM,tako da svi opet mozemo pisati po forumu kako nas kradu,kako se treba nesto uraditi,napravit' blokade,proteste i sl...
taman jos 10ak postova na profilu,pa da stoji sto vise zvjezdica kod imena...
admini molim Vas da zakljucate temu...
 
Član
takav smo narod... ne moze se skupit kod nas eto pedesatak auta zapucat na benzinsku i svi sipat za sicu... tako bi jedino blokirali saobracajnicu i guzvu napravili, "legalno", bez da dodju drotovi specovi i rastjeraju pohapse...
 
Administrator
a de mi recite je li se to ne moze napraviti... je li se ne moze blokirati saobracajnica, je li se ne moze napraviti guzva na benzinskim stanicama???

da nemam sad ispita prvi bi se zauzeo i pokrenuo protest...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
a de mi recite je li se to ne moze napraviti... je li se ne moze blokirati saobracajnica, je li se ne moze napraviti guzva na benzinskim stanicama???

da nemam sad ispita prvi bi se zauzeo i pokrenuo protest...

e to ti je glavno pajoniru, svi samo neke izgovore traze... pa ebote u ze kad smo protestvovali protiv mitala i zagadjenja, dodje grupica ljudi i to je to, jednom bilo malo vise... al je vazno da je na fejsu bilo hiljade i hiljade tih sto su "protestvovali"....
 
Član
Limpi je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
a de mi recite je li se to ne moze napraviti... je li se ne moze blokirati saobracajnica, je li se ne moze napraviti guzva na benzinskim stanicama???

da nemam sad ispita prvi bi se zauzeo i pokrenuo protest...

e to ti je glavno pajoniru, svi samo neke izgovore traze... pa ebote u ze kad smo protestvovali protiv mitala i zagadjenja, dodje grupica ljudi i to je to, jednom bilo malo vise... al je vazno da je na fejsu bilo hiljade i hiljade tih sto su "protestvovali"....



upravo ovo sto Limpi kaze...svi su ZA,a kad treba nesto,pupa-hava,nigdje nikog...
i ja sam Za kao i ti,i volio bih da nesto uradimo,cisto da se pomjerimo sa mrtve tacke,izmedju ostalog,ne bih pokretao temu ako bi samo bezveze palamudio...
 
Administrator
eto pisite sve sajtove koje znate tipa sa-x i ostale...

ja sam na 2 tuzlanska portala poslao mail sa molbom da otvore anketu i komentare na sajtu da vidimo jesu li ljudi zainteresovani za proteste...
nadam se da ce objaviti...

eto pisite sajtove da im saljemo mail da vidimo sta ljudi kazu na sve to...
 
Top