Organizovanje protesta povodom poskupljenja goriva?

Organizovanje protesta povodom poskupljenja goriva?

Član
kao sto je zela vec napisao nije toliko bitno da li cemo dobiti pojeftinjenje 2, 5 ili 10%, bitno je da se nesto desava, i da narod ne pusta da bude stoka koju svak ziv gazi
 
Član
ja sam za, bit je u svijesti...cak i da se cijena smanji za 1kf...globalno mi bosanci smo jedno totalno neaktivno 'zaostalo' drustvo kojim se upravlja ko ovcama, i besmisleno je pricati kako nema nista od toga , kako god bilo to ne moze biti lose...
pa ljudi pogledajte malo zasto francuzi, talijani i ostali pale, lome, a mi ne mozemo ni mirnim protestima pokazati nezadovoljstvo...
samo ozbiljno i da se to sprovede u djelo...po propisu i zapazano i brate da se odazovemo u svim gradovima..bilo bi fino istovremeno u vecim gradovima to odraditi ili kako vec ;)
 
Član
bila bi to dobra i promocija za nas sajt, od nas bi sve krenulo, neka se procuje jos za Bhtuning, ovo moze poslati puno poruka nasem drustvu. Mozemo dokazati kako mi ljubitelji auta nismo opasni po ostatak drustva, mozemo pokazati kako mi nismo obicni huligani kakvim nas se trude predstaviti, mislim ima tu puno toga, uglavnom puno stvari nas treba natjerati da ucinimo nesto povodom ovoga;)
 
Član
Svi smo za proteste bar 99% foruma, ali treba neko da to organizuje da bude vodja, pa onda trebamo mi gradjani da ga podrzimo u sto vecem broju..
 
Administrator
dumpors je napisao(la):
Da se malo napravim pametan i da vam otvorim oci.
Zivim na selu, idem autom na posao u grad svaki dan 7km i plus po potrebi u setnju,shoping itd. Imam zenu i malu bebu i jednu (moju) platu. I najmanji problem mi je cijena goriva, druge stvari su duplo gore, zato ne tratite vrijeme u ovoj temi, protesti po pumpama i blokade i slicno,i vi i ja znamo da od toga nema nista.;)

a sta su to po tebi duplo gore stvari?


pa mora biti duplo gore, kada od goriva sve pocinje...

u svim drzavama protesti samo mi sutimo jer nam je DOBRO:icon_confused:

Raja nece se desiti nista dok mi(mislim na gradjane BiH) mirno sjedimo.
 
Član
nije stvar vise u gorivu,stvar je u tome sto "oni" rade kako njima stima,dok smo mi pasivni posmatraci...
stvar je u tome da mi nasom sutnjom opravdavamo njihove postupke i dajemo im do znanja da mogu raditi sta god hoce,jer nas to ne dotice,iako ide preko nasih ledja!
sad je bitno samo javnost upoznati sa nasim namjerama,pa kada se skupi malo veci broj istomisljenika,onda nesto krupno poduzeti...
mene racunajte za grad Zenicu,siguran sam da ce javiti jos mojih sugradjana forumasa koji su voljni pomoci ;)
 
Član
pioneer duplo gore stvari su odjeca,obuca, hrana, pelene,struja,voda, drva za grijanje. I ja bi volio da je gorivo jeftinije ali nije. Neka ga poskupe duplo, j... me se,necu ici u grad dva puta dnevno nego jednom i ciao,ali ne mozes jednom jesti nego triput,i ne mozes se ujutro grijati,a navece smrzavati. Garantujem da vecina nas,ja prvi pola goriva prospe na gluposti,ceif,i pola zaista pametno iskoristi. A opet to je samo moje misljenje.
 
Član
Pa cijene svega toga su direktno povezane sa gorivom čim gorivo poskupi poskupi i to...protest može biti započet zbog goriva ali i sve ostalo da se naglasi...Nije cilj samo izaći na ulicu lupati i galamiti nego treba smisliti neki kreativan način da se pošalje poruka i da se masovno svi pozivaju na to interent, letci i sl. jedino se tako može privući pažnja i postići željeni efekat...
 
Član
dumpors je napisao(la):
pioneer duplo gore stvari su odjeca,obuca, hrana, pelene,struja,voda, drva za grijanje. I ja bi volio da je gorivo jeftinije ali nije. Neka ga poskupe duplo, j... me se,necu ici u grad dva puta dnevno nego jednom i ciao,ali ne mozes jednom jesti nego triput,i ne mozes se ujutro grijati,a navece smrzavati. Garantujem da vecina nas,ja prvi pola goriva prospe na gluposti,ceif,i pola zaista pametno iskoristi. A opet to je samo moje misljenje.

Kako lupetaš majko draga:icon_eek:

Ti se šališ?
 
Član
sto se mene tice nek gorivo litar bude 3 4 km al da nema ovih pucnjava i svaki dan po neko sranje se desi gorivo potroseno je kod mene 90% ceif a 10% stvarna potreba,a da odma ne krenete sa onim komentarima takvi sve trpe odredite proteste zbog sigurnosti tu bi bio medju prvim
 
Član
darko13 je napisao(la):
Pa cijene svega toga su direktno povezane sa gorivom čim gorivo poskupi poskupi i to...protest može biti započet zbog goriva ali i sve ostalo da se naglasi...Nije cilj samo izaći na ulicu lupati i galamiti nego treba smisliti neki kreativan način da se pošalje poruka i da se masovno svi pozivaju na to interent, letci i sl. jedino se tako može privući pažnja i postići željeni efekat...

upravo tako! ;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
pioneer duplo gore stvari su odjeca,obuca, hrana, pelene,struja,voda, drva za grijanje. I ja bi volio da je gorivo jeftinije ali nije. Neka ga poskupe duplo, j... me se,necu ici u grad dva puta dnevno nego jednom i ciao,ali ne mozes jednom jesti nego triput,i ne mozes se ujutro grijati,a navece smrzavati. Garantujem da vecina nas,ja prvi pola goriva prospe na gluposti,ceif,i pola zaista pametno iskoristi. A opet to je samo moje misljenje.

Kako lupetaš majko draga:icon_eek:

Ti se šališ?

Ne salim se,jesam to nesto pogresno napisao, ovo je tuning forum pa svima cijena nafte tesko pada,ali nije zivot nafta,ima jos toga.
 
Član
Ne salim se,jesam to nesto pogresno napisao, ovo je tuning forum pa svima cijena nafte tesko pada,ali nije zivot nafta,ima jos toga.

Ja ne mogu da vjerujem kako razmisljas, izgleda ne kontas da cijena nafte direktno utice na vecinu cijena ostalih namirnica.
 
Član
dumpors je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
pioneer duplo gore stvari su odjeca,obuca, hrana, pelene,struja,voda, drva za grijanje. I ja bi volio da je gorivo jeftinije ali nije. Neka ga poskupe duplo, j... me se,necu ici u grad dva puta dnevno nego jednom i ciao,ali ne mozes jednom jesti nego triput,i ne mozes se ujutro grijati,a navece smrzavati. Garantujem da vecina nas,ja prvi pola goriva prospe na gluposti,ceif,i pola zaista pametno iskoristi. A opet to je samo moje misljenje.

Kako lupetaš majko draga:icon_eek:

Ti se šališ?

Ne salim se,jesam to nesto pogresno napisao, ovo je tuning forum pa svima cijena nafte tesko pada,ali nije zivot nafta,ima jos toga.

poenta price je da cijena odjeca,obuca, hrana, pelene,struja,voda, drva za grijanje...automatski raste s povecanjem cijene nafte..da ne ulazimo u detalje :icon_biggrin: ;)

on topic : samo da od ovog bude sta, inace smo glasni po internetu a kad treba izaci nidje nikog :)
 
Top