----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Calibra Turbo Stage 3

meni je sve divnoo,super,predobroo..al ova antena mi nekako zapelaa za ocii..sad svako ima svoj ukuss..al ja bi je OUT i zamjenio je nekom drugom kracom..
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 3

Ja sam uvijek korak ispred.:icon_smile:...Kraca je vec kupljena,cekam novi coaxial da promijenim komplet sve do antene.Ovih dana....
 

IGY

Član
RE: Calibra Turbo Stage 3

Spico007 je napisao(la):
Opet nam je Cali zadala malo muke.Crkao Knock senzor po drugi put.Mogao bi ih tako mijenjati unedogled ,dok nisam u stvari nasao pravi kvar.Kabal koji je povezan sa njim ,motoricem lera i dalje....
Danas promijenjen kabel,koji,uzgred,nije ni malo jeftin i Cal opet leti.Thanks to Zeljko Pavicic,ja bih rovario po motoru bog zna......
dsc003661743812gd0.th.jpg
[/url]

na kraju se uvjek ustanovi neka sitnica koja nije ni malo jeftina:icon_sad:
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 3

Pocinju pripreme za dizanje snage motora.Faza 2 by Sm Chip tuning,turbina na 1.0 Bar,predvidjena snaga preko 265 KS.Dupli chip,jedan za normalnu mapu(za eventualnu ugradnju plina),drugi za fazu 2.Radice u paru,prebacivanje mapa direktno na prekidacu.Update za koji dan.
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 3

imas dva ČIPA hhhehehe ? joj ta mi je najaca.. kad mi kazu ovi vozaci SDI-ja u mene cipovat ima 2 čipa majko marijo :D

polako dalje... najlakse je tlak dizat :)

A/F cukicu pod OBAVEZNO ako vec nemas i prati sta ti motor radi..

pozdrav
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage4 SM Chip

tepSIJA je napisao(la):
imas dva ČIPA hhhehehe ? joj ta mi je najaca.. kad mi kazu ovi vozaci SDI-ja u mene cipovat ima 2 čipa majko marijo :D


pozdrav

Kad bude gotovo,bices pozvan na prezentaciju....i na obecani race,naravno.:icon_smile:
I imace mozda i TRI ČIPA,zavisi od Srdjana i koliko budem imao para i volje da dalje ulazem u motor i turbinu.Pa cemo se igrat prekidacima.A bice i uslikano za nevjerne Tome.....Samo strpljenja.
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Ma joook,necemo sad dizati u nebesa.To je samo ono sto je i bilo u njoj,al na drugaciji nacin.Nista sad bas extremno,dok se ne pripremi motor i novi izduv i jos neke stvari.Klasični chip-tuning.
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

evo vec satima citam i gledam komentare i slike....svaka cast na projektu i da puno hiljada km napravis...zanemari provokacije tipa onaj goca.....samo gas gas.....hehe..
p.s kod koga si u rijeci radio turbinu da nisi kod augustina ili?
pozz i sretno
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Nisam radio u Rijeci,neg u Banjaluci.Nije bas extra odradjena,malo baca dima kad stanem na semaforu,al dobro drzi i dobro vuce,to mi je bitnije.Kad bude para,Užice ili Rijeka...K16+ Hibrid i problem rijesen.Do tada,imam garanciju 1 god.na nju pa sta bude.
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

pa de si ti mrsavi, nema te sto godina.. :D

cuo sam za ovu cali, pricaju po BL, kaze ima neka.. ali kazu da nece gasa.. valjda nesto nije uredu s njom.. kazu ljudi, stizu je presretaci i tako ta spora vozila.. :D :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top