----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Sve sam pripremio spico za duple mape,imam sve sto nam treba,sad treba da se dogovorimo kad cemo to raditi.Ja prije vikenda tesko da mogu.Cujemo se krajem sedmice pa cemo se dogovoriti kad za vikend da radimo to.

Sad ce tek biti prava turbo calibra,turbo motor koji ima pritisak ispod 1 bara i nije turbo...:lol:

cujemo se...:D
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Chipovi su ,znaci,stigli.Sljedece sedmice pocinje power tuning.Stage 2,turbina na 1.0 Bar sa novim intercoolerom.Al idemo poslije toga odmah na valjke da vidimo sta knjige kazu.
 

IGY

Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Spico007 je napisao(la):
Chipovi su ,znaci,stigli.Sljedece sedmice pocinje power tuning.Stage 2,turbina na 1.0 Bar sa novim intercoolerom.Al idemo poslije toga odmah na valjke da vidimo sta knjige kazu.

:cool::cool::cool:

super, valjci su jedini mjerodavni
sretno u daljem sklapanju ;)
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Spico007 je napisao(la):
Chipovi su ,znaci,stigli.Sljedece sedmice pocinje power tuning.Stage 2,turbina na 1.0 Bar sa novim intercoolerom.Al idemo poslije toga odmah na valjke da vidimo sta knjige kazu.

kad to završiš i kod KRVOLOKa ostalo završiš, onda na valjke... bit će to extra... samo naprijed, sve naj naj ;)

pozzz.
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

ma prijatelju RESPECKT i to veliki za ovoliki posao, to ja zovem ljubav svaka čast samo nastavi pozz
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

samo naprijed...bas me interesuje sta ce ispast na valjcima...obavezno postavi : )
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Mozda joj malo produvam ventile u Banjaluci,vidjecu,ako budem raspolozen.....:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

super jedva cekam da vidim izvjestaj sa valjaka i da vidimo cali u punoj snazi... sa srecom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top