----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra Turbo Stage 3

Spico007 je napisao(la):
Generalno spremanje nakon puta tamo,amo.....stigle i presvlake sivene po mjeri ,pa sam se bacio na posao.Sva sjedista izbacio napolje ,oprao podnicu i polako slozio sva nazad.

Posto nisam imao dovoljno love za tapaciranje,bice dobro i ovako....

To sad izgleda ovako nekako....

Sad ce se morati promijeniti i podnica,zajedno sa oblogama vrata,al kad nadjem odgovarajuci materijal.Narucio sam i Issota pedale,trebale bi doci sljedece sedmice....
Malo dodatnog ciscenja unutra i sve se opet sjaji....

Stigli su i pragovi sa farbanja ,zajedno sa krovnim spojlerom,pa sam i to postavio...

I na kraju,lagano poliranje i sloj voska.Voila.

Cali spremna za SR402 Banjaluka.Mozda i cip i remap elektronike bude odradjen do tada ...:D

fine ove felgice, he he da ja to nisam slucajno radio?

Spico007 je napisao(la):
Znam da nema,al sta mogu.Posao je najpreci,a nemam bas neke familije da mi pomogne.Radije bih je garazirao i ostavio,al eto ...neko ce se navozati,al bas pravo....:icon_rolleyes:

stvarno mi je zao sto je prodajes, ne znam sta da kazem...:icon_cry: toliko truda oko svega i sad da se proda. da imam para kupio bi je sebi.
 
Legend
RE: Calibra Turbo Stage 3

MarinM je napisao(la):
Spico007 je napisao(la):
Generalno spremanje nakon puta tamo,amo.....stigle i presvlake sivene po mjeri ,pa sam se bacio na posao.Sva sjedista izbacio napolje ,oprao podnicu i polako slozio sva nazad.

Posto nisam imao dovoljno love za tapaciranje,bice dobro i ovako....

To sad izgleda ovako nekako....

Sad ce se morati promijeniti i podnica,zajedno sa oblogama vrata,al kad nadjem odgovarajuci materijal.Narucio sam i Issota pedale,trebale bi doci sljedece sedmice....
Malo dodatnog ciscenja unutra i sve se opet sjaji....

Stigli su i pragovi sa farbanja ,zajedno sa krovnim spojlerom,pa sam i to postavio...

I na kraju,lagano poliranje i sloj voska.Voila.

Cali spremna za SR402 Banjaluka.Mozda i cip i remap elektronike bude odradjen do tada ...:D

fine ove felgice, he he da ja to nisam slucajno radio?

Spico007 je napisao(la):
Znam da nema,al sta mogu.Posao je najpreci,a nemam bas neke familije da mi pomogne.Radije bih je garazirao i ostavio,al eto ...neko ce se navozati,al bas pravo....:icon_rolleyes:

stvarno mi je zao sto je prodajes, ne znam sta da kazem...:icon_cry: toliko truda oko svega i sad da se proda. da imam para kupio bi je sebi.



a znas li mozda ti da je ilegalno(po forumskom zakonu)pisat po forumu ak se nisi predstavio,zato trkom u nove clanove i predstavi se dok nisi dobio bananu,onda ti mozda spico i odgovori,zato pozuri!!!
 
Član
RE: Calibra Turbo 4x4

Upoznao sam momka sa pravilima foruma.Nemoj ga ,nije znao.....a inace se znamo tako da nije problem.
 
Član
RE: Calibra Turbo 4x4

HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
cuj 5900 eura

pa nisi u njemackoj :icon_smile:

Pa nadji ti takav auto jeftinije ako mozes. ti nemas pojma koliko je para i truda u njega ulozeno, i sta je na njemu sve uradjeno... nemoj potcjenjivati i omalovazavati druge. to ti bas nije lijepo...:icon_evil::icon_mad:
 
RE: Calibra Turbo 4x4

nije covjek u njemackoj i zato je i cjeni toliko:cool:

respekt drug auto je odlicno,a i cjena nije bogzna sta,koliko je ulozeno truda;)
 
Član
RE: Calibra Turbo 4x4

Cali danas izgleda prodana,za malo manju cijenu.:icon_cry: Ujutro konacna potvrda...
A za momka kojem je cijena cudna,motor JEST radjen u Njemackoj.;)


 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Danas je Calibra Turbo promijenila vlasnika.Ode Cali,ko da je nije ni bilo.....Zao mi je ,neki i znaju koliko ,al nema veze.Otisla je ipak u dobre ruke,opelaš je pa valjda će je čuvati.
Kao zamjenska je stigla Calibra Red Top XE,al i ona će izgleda u prodaju.Auto je iznenadjujuce utegnut,malo fali sitnica,al nije strašno.Zasad ostaje u graži....
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

CAli je dobila novi far,promijenjene su sve sijalice i sad svijetli opet extra.Posao odradjen zahvaljujući Basti. ;) Sad opet vidimo cestu.Još Xenon i no1....
Namješteno kvačilo,stavljen novi filter za zrak,novi antifriz,novo ulje.Našao sam još jednu rupu u gumenom crijevu za zrak,i zatvorio.Dima je malo bilo,sad je nestao.Auto puno mirnije radi,osjetno bolje ubrzava,čitava sekunda razlike do 100,subjektivno i više....
Felge su bile vrlo malo krive ,pa sam poravnao ,balansirao i uradio geometriju.Mp3 radio popravljen....Ostalo je manje-više u dosta dobrom stanju.Još novi set kvačila i Cali će da leti....:icon_smile:
Onda SM chip i powercap,nadam se....
 
Početnik
RE: Calibra 2.0 16v

cek ja tebe ne shvatam uopste... prodao si onu calibru za nekih bubam 10k maraka jer tvoja firma treba da vrati neki kredit, ajd ok to respect, ali nakon sto si je prodao odmah kupujes drugu u koju ulazes pare? :S sorry za OT ali meni tvoje neke radnje nemaju nikakve logike, cemu onda uopste prodaja one calibre?
 
Član
RE: Calibra 2.0 16v

Default je napisao(la):
cek ja tebe ne shvatam uopste... prodao si onu calibru za nekih bubam 10k maraka jer tvoja firma treba da vrati neki kredit, ajd ok to respect, ali nakon sto si je prodao odmah kupujes drugu u koju ulazes pare? :S sorry za OT ali meni tvoje neke radnje nemaju nikakve logike, cemu onda uopste prodaja one calibre?

Nisi razumio,drug.Ja sam za svoju calibru dobio ovu crvenu u zamjenu+razliku para,jer je ova duplo jeftinija.I ova crvena je isto na prodaju http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=14262 ,samo sam na nju stavio novi far(koji sam vec imao) jer je bio polupan,ne mogu je takvu prodati.Otkad je filtar za zrak i balansiranje točkova ulaganje?Pa moram prodati ispravan auto,to su samo sitnice.....
Kad prodam ovu,nemam auto,al sam riješio svoj problem,ako je to bilo tvoje pitanje.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top