----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Calibra Turbo-engine upgrade...

ogromna steta :( samo tih 11.000 mi se cini relativno malo novaca za "spasavanje" firme... u svakom slucaju 5 puta razmisli prije bilo sta uradish... ogromna je steta prodati ovakvo auto. Krize dodju svakome, ali i prodju...
 
Početnik
RE: Calibra Turbo-engine upgrade...

u ovom momentu na zalost nemam, ali se sigurno kroz par dana mogu nabaviti... moj post nije bio provokacija kako si ga ti ocigledno shvatio... necu se vise javljati, sve najbolje i uzivaj ,)
 
Član
RE: Calibra Turbo-engine upgrade...

Steta da ovo prodajes poslije ovoliko truda... Zar nije u igri kakva opcija kredita za oporavak posla, da calibra ostane u pravim rukama?
 
Član
RE: Calibra Turbo-engine upgrade...

pa zar ne mozes neki kredit ili nesto srediti ipak je steta i znam da si sad ljut ali razmisli jos jednom ovakve calibre vise nema a da opet ides sve iz pocetka sa nekim drugim autom hm... gubi logiku...
 
Član
RE: Calibra Turbo-engine upgrade...

Default je napisao(la):
u ovom momentu na zalost nemam, ali se sigurno kroz par dana mogu nabaviti... moj post nije bio provokacija kako si ga ti ocigledno shvatio... necu se vise javljati, sve najbolje i uzivaj ,)

Sorry,drug,nisam ti mislio napadati,odgovorio sam cisto mehanički....
Fora i jest u kreditu.Da bih dobio kredit za firmu moram ocistiti ovaj od 10 000.Zato i ode auto....Al eto,da vas ne gnjavim vise s tim.Znam da je steta,al jednostavno sam ispucao sve opcije........:icon_sad:
 
Početnik
RE: Calibra Turbo-engine upgrade...

mislim da ipak nisi, pogledaj PM, pa se cujemo kroz par dana ,)
 
Član
RE: Calibra Turbo-engine upgrade...

Bez obzira sto se auto prodaje,ostala je jos jedna sitnica da se uradi.Čukice su prejako sijale,pogotovo noću,tako da sam morao staviti tamna stakalca.
Ugašene....

Upaljene...

Problem riješen....
 
Član
RE: Calibra Turbo-engine upgrade...

Spico007 je napisao(la):
calibra turbo-žu je napisao(la):
mogo si reć na pm. pošto sam skinuo glavu pa da i ja napravim;):icon_wink

Nije problem,cijemo se...
A Novu gradišku rijetko,al u Bos.Gradišku često,pa nije problem preći na neku kavu il tako nešto.;)

Od danas je Calibra zvanično na prodaju...:icon_cry:
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=13469



pa mogli bi se naci malo po se ispricati!!!


zao mi je sto cali mora na prodaju,bas ju je steta,ali razumijem kad dodes do grla sa govnima pa mora dalje!!!

bit ce jos auta samo da se ostalo sredi!!!
 
Član
RE: Calibra Turbo-engine upgrade...

gogo GTI je napisao(la):
Spico007 je napisao(la):
calibra turbo-žu je napisao(la):
mogo si reć na pm. pošto sam skinuo glavu pa da i ja napravim;):icon_wink

Nije problem,cijemo se...
A Novu gradišku rijetko,al u Bos.Gradišku često,pa nije problem preći na neku kavu il tako nešto.;)

Od danas je Calibra zvanično na prodaju...:icon_cry:
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=13469



pa mogli bi se naci malo po se ispricati!!!


zao mi je sto cali mora na prodaju,bas ju je steta,ali razumijem kad dodes do grla sa govnima pa mora dalje!!!

bit ce jos auta samo da se ostalo sredi!!!


Javi se na PM,pa ti posaljem
broj Mobilnog.Imam i VIP 091...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top