----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 NEW TURBO!!!

Evo jos novosti...Da mi lakse turbo dise,pocastio sam ga.Pozdrav A3M-u,dolazim u ponedjeljak....

Sljedeci korak je ,naravno.....
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 NEW TURBO!!!

Spico007 je napisao(la):
Evo,testiram danas cijeli dan.Sve stoji dobro.

Kako si ti zadovoljan sa turbom, i meni je stigao prije par dana i ja sam prezadovoljan!! Bas fino puse :icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 NEW TURBO!!!

Neumoran si,svaka cast na volji i trudu,fakticki si od nule krenuo a gle sta imas sada..Sretno u nastavku
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 NEW TURBO!!!

Mrva je napisao(la):
Spico007 je napisao(la):
Evo,testiram danas cijeli dan.Sve stoji dobro.

Kako si ti zadovoljan sa turbom, i meni je stigao prije par dana i ja sam prezadovoljan!! Bas fino puse :icon_twisted::icon_twisted:

Prezadovoljan.Majstori iz Uzica su uradili extra posao,nemam rijeci stvarno.
Hvala svima na cestitkama....
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 NEW TURBO!!!

Spico007 je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Spico007 je napisao(la):
Evo,testiram danas cijeli dan.Sve stoji dobro.

Kako si ti zadovoljan sa turbom, i meni je stigao prije par dana i ja sam prezadovoljan!! Bas fino puse :icon_twisted::icon_twisted:

Prezadovoljan.Majstori iz Uzica su uradili extra posao,nemam rijeci stvarno.
Hvala svima na cestitkama....

Drago mi je!!
Neznam kako je kod drugi auta al kod mene je ta turbo rupa bila uzasna prije nego mi je turbo zavrsio u Uzicama... propadne gas na 4000rpm!
A sad!! drama!!! znam je na 5000rpm navuci da ni neskontam :) tako da mi je ta rupa minimalna :lol: ne ozbiljno;)
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 NEW TURBO!!!

Slicno se i kod mene dogodilo.Bila je rupa negdje na 4200-4300,a sad je vise nema.Vuce tečno i bez zadške.Ostalo je malo nedostatka snage negdje do 2500,al to je standardna mana Opelovog turbo motora.Iznad 3000 udarac u ledja i let traje do 6300.Popravio mi se i Boost,nakon sto dohvati peak od 0.6-0.7 u cetvtoj i u petoj , padne i drzi konstantan pritisak na 0.550.I bolje se čuje fabricki blow-off,vjerovatno zbog boljeg boosta nego prije.Ne mogu provjeriti šestu ,jer na 5300 vec idem 220 kmh.Mogao sam sletit ,umalo....Gdje da probam a da mogu gledati instrumente i cestu?
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 NEW TURBO!!!

Kako je tako mali pritisak ??? 0,6 - 0,7 bara... Kod mene puni 1,2 i drži, doduše sa novom turbinom ...
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 NEW TURBO!!!

Sad trenutno puni do 0.8 overboost.To je serijala.Kad nachipam ide 1.0 konstantan,1.2 overboost.....
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 NEW TURBO!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ag4nLpu1nJ0&feature=related evo za vas dvojicu sljedeci projekat , pec pec :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top