OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

Član
A20DTH je napisao(la):
Eh, situacija je sledeca...
Centralna rupa na felgi je 72mm a onaj klinac na kolima je 67.1mm, znaci ima odredjenog lufta.

Da li je u pravu?

Drugi priblem je taj sto gedora 22 ne moze da udje u rupe na felgi.
Probavao sam i drugu gedoru koja je nesto uza ali ni ona ne moze. Ima li neka super slim :D

Inace felga prislonjena uz kola izgleda ovako

centralni prsten ako ne stavis plasticni ili da ti tokar uradi, trest ce auto, jer bez njega nikad ne mozes stoposto centrirat felgu ;)

gedora, trebalo bi da ima onaj tanki nastavak, barem su meni sa njim stavljali... ista situacija mi bila nazad radi distancera, a centralni prsten isto iz iskustva
 
Član
Prstenje imam kod drugara vulkanizera, to je OK, jedino ostaje gedora. Pokusacu negdje da nadjem do montiranja felgi;)
 
Član
Palo mi na um nesto u vezi felgi pa da cujem sta vi mislite??:icon_question:

Naime odlucio sam da ih stavim na kola prvenstveno zbog novih guma na njima za koje da prodam em nemam kome em ne mogu dobiti puno para jer ko ima pare kupice gume u prodavnici. Jedna ovakva guma otprilike kosta oko 670KM, p nekim internet cjenovnicima sto nije za bacati:icon_smile:

Mislio sam da na onaj jedan dupli krak nalijepim neku foliju sa nekom drecavom bojom (npr. zuta) da odudara od ostatka, kao sto je to kod novog Adama odradjeno...
Sta mislite :icon_question:
 
Član
Ako neko ima vremena i volje da mi u PS-u odradi sledece:
Da jedan krak(tj. dupli krak) ovih novih felgi ofarba u zutu ili zlatnu boju(ili vise nekih boja po izboru) i da ih namontira na sliku auta da vidim kako bi izgledalo. I da, ako je u mogucnosti da se na mjesto ovih crnih cepova napravi cep sa bijelom podlogom i ovim opel znakom?
images


Sve potrebne slike imate u temi..;)

Hvala unaprijed:cool:
 
6o1hn5zc59usd0nbl0t.jpg


Ovako nesto. Isjekao sam zadnji kraj zato sto nisam mogao staviti na zadnju felgu, ne slaze se perspektiva, a i brate mili, da ti je sta trebalo za merca vise bi se ja potrudio, ovako...:lol::lol:

Ako imas kakvu iz profila, ali ravno, mozda bi malo bolje se moglo uraditi ;)
 
Član
Ma merc penzionersko auto:D:lol:
Hvala za ovo;)
Meni ne izgleda lose? Sta ti mislis? Ne mora biti zuta boja:icon_rolleyes:
Potrazicu sliku sa boka da se bolje vidi



Evo ;)
 
Ma nista, evo sad cu pokusati na ovu drugu da stavim ;) Bolje je zuta da se istice, i zlatna, bronza malo su tamnije, pa ce se stopiti, ali pokusacu nesto;)

A nista, ti onda prodaj mecku, da ti se taj opelcic pored nje ne ulijeni i postane i on penzionerski :lol:
 
uddv1zcvaqklw7wg0uma.jpg


Evo jos jedan pokusaj, jbg diskovi se ne vide, kad ih postavis felge uslikaj fino, pa se onda moze svasta uraditi, ovako...tesko. Nego moj ti je savjet, da ti to roknes u neku drugu boju, crno auto, crne i felge previse zatvoreno, a lijepe su felge, steta da se stope sa autom.... ;)
 
Član
Hvala tebi za trud.:cool:;)
Nije to ni 20KM da se nalijepi folija... ako ne valja odma skinem. A vidjecemo na proljece kako joj stoje fele bez icega, pa cu polako probati da ih osvjezim...;)
 
Član
nemoj me sta pogresno shvatit, po mom misljenju su puno ljepse fabricke felge od ovih crnih sto si kupio, jest da su ove vece, ali kad si vec kupovao, trebao si ici na OEM 19"... to je samo moje misljenje :cool:
 
Član
ako ih staviš crne bez iceg msm da feluga nece doci nimalo do izrazaja, ja bih pravio neku kombinaciju il neku drugu boju ;)
 
Top