OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

Član
Ovo nije humano kako je auto lijepo. Jedno pitanje, jesil uzeo u Grand autu ili u nekoj drugoj auto kuci ?
 
Član
Danas sam vozio auto na stazi nekih pola sata... :icon_smile:
Odusevio me u svakom pogledu. Auto u SPORT modu se ponasa kao na drogama :D
Stabilna kao pegla na dasci :D
Primijetio sam kada su ukljucena sva sport podesavanja i prilikom saltanja iz manje u vecu brzinu, auto zadrzava broj obrtaja da bi kada se presalta odmah mogao da reaguje na gas...;)
Sve pohvale za Opel i Flex Ride :cool:
 
Član
Taj sport mod kakav je za svakodnevnu uporebu :) to bi trebao biti tvrđi ovjes i direktni volan plus te preinake sa motorom? sigurno da sport veseli kako se odrazi na potrošnju?

Nisam upratio kod tebe jesul 19, vidim da ima i ta veličina felgi za poručiti ? bil to bio overkill za svakodnevnu vožnju i sl...

Kako ti se čini udobnost u odnosu na sl konkurente, bučnost preko 100 i tako..ako si probao neka druga,.... vozio u odnosu na insigniu...
 
Član
Nije bas za voznju po gradu jer bi od cimanja mogao vrat polomiti:D
Evo sta se moze opciono ukljuciti u sport modu
18082011354.jpg

Sad potrosnju nisam bas mogao da procijenim jer po gradu vozim na modu TOUR a sport ukljucujem kada idem negdje dalje pa preticem kamione i sl, pa joj treba agresivnosti. A inace u sport modu kada je pricepim trecom do poda trenutna potrosnja zekuca na 39.9lit:lol:

Na njoj su 18ke, trebale su biti 19 ali sam ja trazio manje. imaju i 20 kao opcija ali su veoma skupe a guma jos skuplja:icon_smile:
Na nasim putevima i 18 je veliko i zbog njih i sport sasije malo je bucnija pri prelasku po neravninama...

Sto se konkurencije tice vozio sam C5, 508, C klasu... C5 i 508 sam vozio kratko i po gradu tako da ne mogu bas detaljno da uporedjujem. Oba su manje bucnija u odnosu na Insigniju pri prelasku neravnina. Imali su manje fele i deblje gume i obicnu sasiju, mozda zato i jesu manje bucniji. Na auto putu C klasa bucnija zbog nezgrapnih retrovizora.
Sve u svemu mala su odstupanja od svih tih modela. Sve zavisi sta se uzme od opreme, sta ko voli itd...
 
Član
Danas palo ciscenje od raznih insekata sto su svoje zivote ostavili na prednjem dijelu auta:D
WAP ne moze da skine pa se pristupilo drugim metodama.:lol:

Naravno slikanje je bilo neizbjezno:D:lol:
























Postignut rekord staze:D:lol::123:
 
Član
pametno, hoce ovaj Abro spej nagrist grlo ako se udahne, a piva je poznati lijek za sve od problema do bolesti ;),
insignia je drama, svaka cast ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
odlicna insignia :) jedno od najljepsih auta koje je opel izbacio :)


Al' ona sika BIH tuning je :cool::cool::cool:

Totalno profi fotka:lol:

Grga je napisao(la):
pametno, hoce ovaj Abro spej nagrist grlo ako se udahne, a piva je poznati lijek za sve od problema do bolesti ;),
insignia je drama, svaka cast ;)

Nije dzaba Nektar bio pice bogova. Lijecili se ljudi:D

men007 je napisao(la):
Druze insignia je prelijepa. ;)

Fala drugar;)
 
Top