OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

Član
Sta znam IGY, to mi je 20KM da probam a lako je odlijepiti ako to nije to...:icon_smile:
Uzivo kad se pogleda izvlace je oni sarafi na obrucu pa ne izgleda toliko monotono. ;)
Sve zavisi iz kog ugla se gleda
 

IGY

Član
probaj sa izolirkom prvo, jos je jeftinije, pa ces vidjeti da to nije to :D
hehe mislim svako ima svoje, ali ovo je elegantno auto, i treba da bude sve na njoj u skladu sa tim, elegantno, oem 19 bi sjele ko budali samar na nju, ja cu na vectru njih mozda, ako finansije dopuste od drugih stvari
 
Član
Ono gore i jeste izolirkom uradjeno:lol::D
Sta znam, ako nadjem kupca za ove po onoj cijeni sto sam ja kupio mozda kupim oem 20'' (ako uspijem da nagovorim momka da ih proda jer su njemu na kolima:D). U nekoj je krizi pa prodaje kola a nece da skine felge:icon_rolleyes:

A pazi ove, ne stoje joj lose ove crne...
insignia-vxrr-front-quarter-3.jpg
 
Član
Pozdrav druze, ne bi previse komentarisao o autu, sve je za 10+, al sto je vec neko ranije rekao, uvijek odvojim minutu kad prodje neka insignia :D , al me intersira jedno, ovi prednji farovi, sta sve na njima dodje, uglavnom na socivu je kratko svijetlo, jel do njega dugo iznad pozicija a u braniku maglenka?? :cool:
 
Član
Evo ovako
21122011577.jpg


U socivu su i dugo i kratko svjetlo. Lijevo od sociva je ugaono svjetlo(pali se kao kod mercedesa maglenka kad skreces) a desno je zmigavac. Ovo sto sija su LED dnevna svjetla;)
 
Član
Konacno su kompletne;)
DSC_1200.jpg

Naravno pristigli su i prstenovi
DSC_1201.jpg


18ke su dobile obicne metalne kapice a ove nove su dobile naravno Opel... ;)
DSC_1202.jpg

DSC_1203.jpg

DSC_1204.jpg


Sutra dolaze i matice sa 21mm glavom (poslao drug Col3;)) i odmah pada montaza da vidimo kako se uklapaju.

Definitivno sam odlucio da se na felgama uradi crveni rub;)

:123:
 
BHT Ovisnik
fino fino:cool: ja bih probao sa crvenom linijom,da malo razbije crnilo,a fino bi se uklopilo:cool:

jesu stigli sarafi ?:icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
fino fino:cool: ja bih probao sa crvenom linijom,da malo razbije crnilo,a fino bi se uklopilo:cool:

jesu stigli sarafi ?:icon_biggrin:

Icice crvena boja:cool:
Nisu stigli, ocekujem ih sutra pa da montiram odmah;)

Benny_BMW je napisao(la):
Maznut ce ti neki čuner sa biciklom te kapice :D Ja garaze bolje nego kod mene u kuci :D Sve :cool:

Imaju imbus sa strane, bez njega nece odvrnuti. A neki je vanserijski , nije u standardu... tako da ce tesko da skine:D A garaza mi je druga kuca, vise sam tu nego u kuci. Nekako ljepse se osjecam:D
 
Top