Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

mene su isto nervirali ti amortizeri sto su predebeli , ja cu pokusati nekad ako mi se bude dalo da napravim jedan onaj kao u vectre ja mislim da ona ima
 
Član
ne znam kako na njoj stoji...ai ovako 2 su mi ok... ja kupio za mk2,pa bili prejaki,malo nisam izgubio haubu :lol:
a astrina hauba je teza,tako da trebalo bi da moze
 
Član
aleexis je napisao(la):
imas neke slike tih amorta? ja imam dvojkine kuci,pa reko da se ne baci,mozda se moze iskoristiti ;)

ajd poslikat cu sutra pa cu ti poslati, moze se ono napraviti, samo moras nosace sebi napraviti za njih

A sto se Carbona tice, bio je pa ajd reko malo promjene, doduse jos uvijek je centralna konzola u Carbonu, a ovo cu ponovo lakirati u Crni klavir lak, posto sam ja jednoj novoj Corsi vidio, pa mi ne izgleda lose, a ak ne bude ni to ok, nzad na fabriku i nema druge :lol:
 
Član
eee e'o mene o5, malo da skinem paucinu, nis vazno al eto, dns mi bilo dosadno pa aj reko da rijesim one sive plastike posto mi nikako nisu sjele, pa sam ih prelakiro u crno, dosta mi je bolje i uzivo jos lijepse izgleda
06122011413.jpg

06122011411.jpg

ev i koja usputna sa celicarama xD
29112011361.jpg

29112011359.jpg

i ev jedna slika u PS-u kak bi trebalo da izgleda na proljece, lajsne i steke u boji auta, crni krov i potamnjeni farovi , mislio sam to sad radit, al sam odusto nek ceka ljepseg vremena :lol:
newlookastra.jpg
 
Član
Vidjam astru cesto na praonici Mafra, cini mi se da i tu radis. Auto je uzivo ko bombona, svaka cast ;)
 
Član
phantom je napisao(la):
Vidjam astru cesto na praonici Mafra, cini mi se da i tu radis. Auto je uzivo ko bombona, svaka cast ;)

Hehe hvala drug :icon_smile:, jest jest, tu radim, a vidjam i ja Corsu tu u komsiluku ;)
 
Top