Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
eh.....e'o mene again....danas namontirani hoodlift-eri xD, fino fercera, a do kad ce, vidjet cemo :lol:

07112011153.jpg


07112011152.jpg


07112011151.jpg


e'o i jedna trkaca nalja xD :lol::lol:
07112011150.jpg


i btw ofarbane rucke i okviri ventilacije u sivo al nisam bas nes zadovoljan, tak da ce navjerovatnije se lakirat u crno, al et.....
07112011159.jpg


07112011161.jpg


04112011137.jpg
 
Član
e s ovom naljom si izgubio 6ks pa ti gledaj sad :icon_biggrin:

lifteri ok plastike sive ok :icon_biggrin:
 
Član
edo_benz je napisao(la):
e s ovom naljom si izgubio 6ks pa ti gledaj sad :icon_biggrin:

lifteri ok plastike sive ok :icon_biggrin:

ma kakvi....Astridzan sad zvoooooni xD.....moro sam se malo sprdat xD nemojte zamjerit :lol::lol:
 
Član
Fina astra druze...svidja mi se kako si poceo,ali si s***o sve sa ovim sto si farbao u sivo enterijer....vrati to na fabricko stanje

od cega su ti ovi amorti za haubu? bas od astre g ili...
 
Član
aleexis je napisao(la):
Fina astra druze...svidja mi se kako si poceo,ali si s***o sve sa ovim sto si farbao u sivo enterijer....vrati to na fabricko stanje

od cega su ti ovi amorti za haubu? bas od astre g ili...

Hvala drug ;), heheh a sto se plastika tice ide to nazad u crnu, ni ja nisam zadovoljan s ovim iskreno, a amortizeri su bas namjenski za haubu za Astru G, al pasu na jos vozila
 
Član
gde si uzeo te amortizere i koliko si platio? vidim da si napisao da treba neka prepravka zato pitam jesu za astru g
 
Član
Limpi je napisao(la):
dobra, dobra :cool: a jeste ovo unutra farbano diskutabilno hehe

znam:icon_confused:.....al ce brzo u crnu ponovo, i to brrrrzo....xD

aleexis je napisao(la):
gde si uzeo te amortizere i koliko si platio? vidim da si napisao da treba neka prepravka zato pitam jesu za astru g

Uzeo u preko eBay u Njemackoj, platio nepunih 7 eura, a mislio sam da ce bit prepravke, al sam uspio rijesit, samo sam moro jedan mali dio na unutrasnjoj strani blatobrana savit, tj izravnat, da hauba moze lec kako treba jer se amortizer oslanjo na njega, al nista strasno, 2 min posla xD
 
Top