Opel Astra F

Opel Astra F

Samo GSI look kolega, i dobro ti rekoše montiraj sve kad budeš imao na hrpi, meni je isto malo čudna ova maska naprijed, imaš na piku GSI astri F, čini mi se da jedna u Krupi ima (barem je bila, jer znam tipa lično ) ako budeš htio javi se u pp pa ću ti broj poslati, sretno u radovima...;)
 
Član
Mali update!

evo jedan update :

- Malo se mijenjale diode (pozicija, unutrašnje osvjetljenje, osvjetljenje u kaseti, osvjetljenje tablice, te dvije LED trakice u gepeku radi boljeg osvijetljenja, sve bijele boje :icon_smile: )

- Felge su se narucile (ajmo reci OEM+ - fabričke od Opel Astre G 15" trebaju stici ovo par dana)

- Zatamnjeni zmigavci naprijed te pola štopa (nesto na fazon GSI stopa)

- Skinute oznake sa gepeka (Logo opelov ostavljen)

evo i par slika...
Diode:

n3nqf4.jpg

11ad75c.jpg

2yxejvp.jpg


Felge:

iopwns.jpg


Zatamnjivanje:

2pphr2p.jpg

iwhcw4.jpg

mvi90h.jpg

11v48ao.jpg

2cr7ldt.jpg

2u72f6a.jpg

b54krp.jpg

kboz1f.jpg


Skidanje oznaka:

ddzv2x.jpg

2vadrvo.jpg

6g9co9.jpg

l8brd.jpg

2mxiqmo.jpg

2ziyh5f.jpg

11v71on.jpg


i nakon tih nekih poslicaa zasluzeno kupanje i usisavanje hehehe :lol:

zyev6f.jpg
 
Član
UPDATE!

Opet jedan update, mada kasnim malo hehe :)

Felgice su nabačene, na njima bile gume 195/60 r15, pa sam promijenio na 195/55 r15 :)
Fele trebaju na malo sredjivanja ima par ogrebotina.

Uskoro auto ide na lakiranje suvozačeve strane i jos par dijelova, malo hrđa izbacila, i lakiranje karambolki u boju auta. Zadnja karambolka se mijenja jer je ova popucala i na 2-3 mjesta je kitovana. :)

Evo par slikica:

4g3t5h.jpg


ma8doo.jpg


2mmftko.jpg


2qujb0m.jpg


2cwr1vs.jpg


i jedna sa ovom "tanjom" gumom hehe :)

98xb9u.jpg
 
Član
Eh da se opet javim i prijavim hehe... nakon male pauze more fazoni, nastavljaju se radovi na hAstri :p heheh

U toku sedmice ide na lakiranje desne (suvozačeve) strane, protruho prag, zadnji rub, i par fleka po vratima. Također se rade i branici u boju auta ali do lajsne da se poklopi sa tonom lajsni na vratima. Nakon lakiranja ide i poliranje komplet auta, ne bil malo sjaja dobio :p hehe

Kad krenu radovi, lagano i slike :) :D

Eh također ću raditi i nebo, pa kad se finansijski bude moglo i komplet tapacirunge i sjedista na isti fazon. Potrebno mi je platno karirano nešto tipa GTI-a, ali ne mogu nigdje naći u okolici Zenice.
Pa ako neko zna gdje ima da se kupi ili naruci bilo bi lijepo da mi javite :)

Unaprijed zahvalan i
Do tada, pozdrav :) :cool:
 
Član
Filter zraka kupljen, u toku lakiranja ce se i montirati... :)

344t4ih.jpg


Poceo se i motor opasno tunirati hahahahaha :123:
 
Član
soffa je napisao(la):
samo nek se radi nego i branike u bijelo ja sam na pocetku reko u boju auta branici.;)

heheh hvala na savijetu :) pripremljeni su :) idu u bijelo do zadnje lajsne tako da se složi sve fino sa lajsnama na vratima :)
Kao na ovom karavanu :)

opel-astra-5690338_l_3c0b17700712d9c1.jpg
 
Član
sve super samo nisi mozda trebao naprijed zmigavce zatamnjivat, nekako mi izgleda ljepse kad su u dezonu sa farovima
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
sve super samo nisi mozda trebao naprijed zmigavce zatamnjivat, nekako mi izgleda ljepse kad su u dezonu sa farovima

Pa jeste, bit ce i farovi crni, samo dok bud novca da se kupe crni hehhe, ali u sustini imas pravo :) :)
 
Član
le438.jpg


29bnat4.jpg


aw6n21.jpg




danas se nabacuju filer i lakiranje :) i poliranje još sutra, pa bi to sve trebalo biti gotovo sa karambolkama :) pa će ići slike :)
 
Član
da se još malo osvježi sa radovima koji se privode kraju :)

4v60kk.jpg


2hwfmnk.jpg


Lajsna se vraća na svoje mjesto i ručka je samo zasticena ostaje crna :)
4uynf5.jpg


9k75md.jpg


Mali nagovještaj izgledaju karambolke :)
24e5k0p.jpg


toliko za sad sutra poliranje i sklapanje :) :D
 
Top