Opel Astra F

Opel Astra F

Član
Evo da i ja predstavim svoje vozilo.
U pitanju je Opel Astra F 1.4i. Auto je u fabričkom stanju nema značajnih izmjena na njemu, pošto auto nije lično moje nego ga i stari voza sa radovima sporo napredujem, ali eto ide ponešto.
Na slikama je sa felgama 15" koje sam posudio od Shellby-a, a krajem mjeseca bi trebale stici neke nove fele. Opet sam se odlučio za 15" jer kao sto rekoh auto koristi i stari pa mi je problematično stavljati veće, a i radi ceste u Zenici, jer je u toku izgradnja GGM-a(Glavna Gradska Magistrala - za one koji nisu u toku) pa je skoro sve dignuto.
Evo par fotki... :icon_biggrin:

mhzlf6.jpg

23kypmq.jpg

21bmbnd.jpg


U skorije vrijeme radovi na vozilu:
-Riješavanje hrđe i pohrđalih dijelova na autu (prag na suvozacevoj strani, blatobran zadnji na suvozačevoj strani, te još par sitnih dijelova na autu koji su pohrđali) p.s. ko´ Opel pa vazda hrđe ima hehe :lol:
-Prilikom sređivanja hrđe, uklonit cu oznake na gepeku i najvjerovatnije lajsne na vratima, te planiram mozda lakirati karambolke i retrovizore u boju auta.
-Felge bi trebale stići nekad krajem mjeseca ili pocetkom marta (15")
-U potrazi sam za maskom prednjom bez znaka nadam se da cu i to uskoro pronaci.
-Zatamnjivanje štop svjetala i prednjih žmigavaca

toliko za sad, do sljedećeg javljanja pozdrav! :123::cool:
 
Član
fina astra, imam slicnu, zna li se sa koje su te felge i koji je model felge?
trazim sebi slicne da kupim pa zato
 
Član
prozor je napisao(la):
fina astra, imam slicnu, zna li se sa koje su te felge i koji je model felge?
trazim sebi slicne da kupim pa zato

hvala druze ove na njoj sto su bile to su ti od Opel Astre G fabričke aluminijske :) 15" ke :)
pozz
 
Član
soffa je napisao(la):
kad bi ove branike ofarbao u bijelu puno ljepse auto bi bilo...;)

e hvala druze na prijedlogu, to mi je i u planu uskoro. Posto moram raditi na par mjesta limariju pa cu usput i njih srediti :) Uskoro ce biti mnogo promjena na njoj, vec se ponesto i radi :) :D bit ce slike ubrzo heheh :) :D
;):cool::cool:;)
 
Član
Jedan mali update...
Kupljena maska GSI i obrve, nadam se da sutra stiže... :cool: :cool: pa slijedi lakiranje u boju auta i naravno par slikica ce biti :)

P.S.
da se zahvalim gOgo za masku i obrve ! :)
 
Član
Mali update...

Stigla GSI maska i obrve :) :D :)

:icon_twisted:

evo par slika brzinskih kad se izlakira i namontira bit ce jos slika :)

2be5tv.jpg


2dj4cqw.jpg


2exppty.jpg
 
Top