Opel Astra F

Opel Astra F

Namjeravaš li poravnati ovaj dio maske gdje bude opelov znak ili će ostati orginal ?
Ja bi to poravno ali opet zavisi koji izgled auta želiš. U svakom slučaju GSI look je dobar, samo naprijed.
 
Član
R19_Fanatic je napisao(la):
Namjeravaš li poravnati ovaj dio maske gdje bude opelov znak ili će ostati orginal ?
Ja bi to poravno ali opet zavisi koji izgled auta želiš. U svakom slučaju GSI look je dobar, samo naprijed.

Hmm... nisam još 100% siguran... mislim da cu ostaviti za sad ovako "zatvoreno", dok ne nadjem fin znak, skinuo bih sa stare maske ali mi je polomljen znak... :S tako da cemo jos vidjeti :) a GSI look ide 100% :D :D samo lagano
i hvala :)
 
Član
evo provizorno namontirano :) :) :D treba jos prepravki da se fino uklopi ali dobro izgleda :) :D meni :) :cool:

kw3zs.jpg


2rms3y9.jpg


i jedna onako photoshopirana brzinski kako bi to trebalo da izgleda hehe :)

2mdkvx0.jpg
 
na osvoj slici gdje je sve biljelo dobro se vidi da bi bilo bolje skroz ukinuti ovaj nosač znaka, jednostavno ovaj dio što viri s donje strane poravnati i gotovo

moje a mišljenje a opet tvoje auto
 
Član
po meni bolje izgleda fabricka maska od astre nego sto ti je ta sad od gsia al svako ima razlicit ukus
 
Član
Drama, kada se sva GSi optika skupi bit ce to dobro, imam ja gsi pragove, pa se javi da ti posaljem slike....
 
Član
Bez Gsi branika i nema nekog smisla ta maska,a ni obrve.Ostavi je negdje ,pa ako misliš nabavljati i branik ,onda je stavi. ;)
 
Član
g0go je napisao(la):
Drama, kada se sva GSi optika skupi bit ce to dobro, imam ja gsi pragove, pa se javi da ti posaljem slike....

heheh aBd... kad se skupe dijelovi ima daa ide brze :p hahahaha

a za pragove cemo se cuti svakako :) ;) :D i hvala ti za masku jos jednom :)

wade_ je napisao(la):
Bez Gsi branika i nema nekog smisla ta maska,a ni obrve.Ostavi je negdje ,pa ako misliš nabavljati i branik ,onda je stavi. ;)

;) hvala na prijedlogu... u planu mi je GSi Look... pa se lagano prikupljaju dijelovi po novcanim mogucnostima :) :D tako da trebala bi nekad liciti na nekog GSI-a eheheh :D
 
Član
u crnoj boji maske lici na onog passata.
nije mi nesto gsi izgled,barem ne maska za obicne astre, nije vala ni za gsi, ali ako se tebi svidja samo naprijed
 
Član
Razumijem,samo nemoj ih stavljati dok ne skupiš barem još prednji branik,ako shvataš šta hoću da kažem.Na taj obični branik,u najmanju ruku čudno izgleda ;)
 
Član
Jao brate, znam GSI pa GSI, ali mi ta mask ai obrve tako pijacarski izgledaju to je strasno :icon_question:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Jao brate, znam GSI pa GSI, ali mi ta mask ai obrve tako pijacarski izgledaju to je strasno :icon_question:

eheheheh mozda zato sto je crna maska ovako, pa liči na pasata pijačara il ti ga lubeničara hahahah :) vidjet cemo kad se izlakira :) :D :icon_biggrin: :cool:
 
Top