Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Drago mi je sto je Suta sredio transmisiju vise. Sad treba da se pokaze GTI u punom stilu, ovo dosada sto sam vidio me nije impresioniralo :icon_rolleyes:

O kojem gti-u se radi,jeli ona crvena duja sa pl motorom ?
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Drago mi je sto je Suta sredio transmisiju vise. Sad treba da se pokaze GTI u punom stilu, ovo dosada sto sam vidio me nije impresioniralo :icon_rolleyes:

O kojem gti-u se radi,jeli ona crvena duja sa pl motorom ?
NE NE Ovaj je isto PL al ima malo neki drugi zajebancija mogao bi ovaj s tobom na liniju;)



sandy_mo je napisao(la):
Nista onda opet belaj, vidimo se dole :cool: oko 13h?

EH kao nisi msilio dolazit :lol::lol:
 
Član
Nisam stvarno, autic me opet zajebava zesce lose ide, zbog toga mi se ne dolazi. Al ajd valjda cu moc odolit a da ne stanem na crtu nijednom :lol:
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
NE NE Ovaj je isto PL al ima malo neki drugi zajebancija mogao bi ovaj s tobom na liniju;)

A nije onaj tvoj,bas sam mislio reci goleme je promjene radio ako mu Gocin g-tech izmjeri ispod 17 jer nije nesto u redu sa autom ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
NE NE Ovaj je isto PL al ima malo neki drugi zajebancija mogao bi ovaj s tobom na liniju;)

A nije onaj tvoj,bas sam mislio reci goleme je promjene radio ako mu Gocin g-tech izmjeri ispod 17 jer nije nesto u redu sa autom ;)


[/quote]ovoga je lamela korpa
zajeb.. ima neki stvari stavljeno sa abf/a,stvarno dobro ide...
 
Neka naleti i Suta u nedelju,da dodje tata u inspekciju da vidimo sta je radjeno.Kad je Dzemo tu umjeso svoje prstice onda mora da leti :D GTI Fan hoces li i ti doci ?
 
Član
hajde da te GTIeve iskusamo u koja su doba, valjda su bar malo smanjili rastojanje :) ... Vidimo se u nedjelju, samo javite kada ;)
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Neka naleti i Suta u nedelju,da dodje tata u inspekciju da vidimo sta je radjeno.Kad je Dzemo tu umjeso svoje prstice onda mora da leti :D GTI Fan hoces li i ti doci ?
;) Nevjerujem da cu moci ovaj vikend,ali mozda.

g0go je napisao(la):
hajde da te GTIeve iskusamo u koja su doba, valjda su bar malo smanjili rastojanje :) ... Vidimo se u nedjelju, samo javite kada ;)

Goca zaboravljas da te jedan pocjepao zadnji put na meetu :icon_biggrin:
 
Član
hihihi, ne zaboravljam, ali sa tim se ne zamaram jer znam zasto me dobio... :)

Steta sto ne mozes doci na jos malo ovoga, prijezimskog druzenja...
 
Član
Kod mene ti se nezna,mozda u zadnji tren banemo i ja i ekipa ;)

Btw Goca mozda tvoj G-TECH i nemjeri lose .vrijeme auta naravno.Malo sam analizirao one listice sa src-a i vrijeme golfa najbolje bez reakcije mi je 15.018 pa do najlosijeg 16.0xx.Pravilno sam oduzimao red light.Znaci i na raceu je bilo varijacija u voznji prilicnih.Mjeri on solidno jer je i meni mjerio oko 15.6 neku sredinu iako je onih 15.2 malo nategnuto sto mi je izmjerio ali ko zna ;) ,dakle 15.5 sam odvozio na streetraceu.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Kod mene ti se nezna,mozda u zadnji tren banemo i ja i ekipa ;)

Btw Goca mozda tvoj G-TECH i nemjeri lose .vrijeme auta naravno.Malo sam analizirao one listice sa src-a i vrijeme golfa najbolje bez reakcije mi je 15.018 pa do najlosijeg 16.0xx.Pravilno sam oduzimao red light.Znaci i na raceu je bilo varijacija u voznji prilicnih.Mjeri on solidno jer je i meni mjerio oko 15.6 neku sredinu iako je onih 15.2 malo nategnuto sto mi je izmjerio ali ko zna ;) ,dakle 15.5 sam odvozio na streetraceu.

Ma meni je za njega najvaznije da znam od prilike gdje sam i kada, npr. uradim nesto novo na autu da vidim jeli imam ikakvoga poboljsanja ili sam oslabio...
 
Top