Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
GTI FAN je napisao(la):
Kod mene ti se nezna,mozda u zadnji tren banemo i ja i ekipa ;)

Btw Goca mozda tvoj G-TECH i nemjeri lose .vrijeme auta naravno.Malo sam analizirao one listice sa src-a i vrijeme golfa najbolje bez reakcije mi je 15.018 pa do najlosijeg 16.0xx.Pravilno sam oduzimao red light.Znaci i na raceu je bilo varijacija u voznji prilicnih.Mjeri on solidno jer je i meni mjerio oko 15.6 neku sredinu iako je onih 15.2 malo nategnuto sto mi je izmjerio ali ko zna ;) ,dakle 15.5 sam odvozio na streetraceu.

Pardon 15.518 najbolje vrijeme auta na src-u sam imao. ;) a g je mjerio najbolje 15.2xx skoro 15.3 tako da mozda i nije neprecizan a sto kazes uvjek mozes vidjeti ide li blesa blesava nabolje ali vjerujem da su i vremena koja mjeri priblizno ipak tocna,mozda fali desetinku i to je to,mozda cak i ne ;)
 
Neko ce u nedelju u zavojima na pistu. Zna li iko vise nesto ? evo maloprije se slozili ovamo kod nove skole gdje se pravi u sjevernom. Vidio sam Aca dodje po njih,jaucu ko kurbani :icon_sad: Ali ipak stadose na noge, mostarci su to :cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
netko se skrsio sa autom ili skakanje po glavi klasicnim mostarskim stilom?

kad ces sloziti taj auto da dođem sa vasim bivsim hercegovackim pijacarem da ti nesto pokazem?

Au, šta ti reče!:icon_eek:

Ja ne bi' da zakuvavam, ali ovo mi liči na prozivku.:D


oni su meni nasli uvaljivati 2.5 kocku sto ide 13.5 sec 0-100 jebo ih pas lopovski :lol:
 
Top