Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Ciji je ovaj polo crveni sa brock ? Pretpostavljam da je iz opina i da je u njemu 1.8v k-jetronic. A Šutin golf jednostavno ne ide :smajli23:
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Ciji je ovaj polo crveni sa brock ? Pretpostavljam da je iz opina i da je u njemu 1.8v k-jetronic. A Šutin golf jednostavno ne ide :smajli23:

lamelu sprzio ,sutin golf inace otkida...
 
Ne bi rekao ali eto. Sto ne popravi lamelu onda ? Vidio sam ima jedno mjesec on i Dzemo supaju nesto ispod haube :D Nije ni otkidao kad je bio ak burnout skup, i tada je gubio od turbo dizela .
 
Član
jest mocan ovaj crveni polic, bas mjera

kakve je ovo ovaj farove u ovu vectru nagurao, ne mogu da razaznam, jel od kadeta far il mi se cini
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Ne bi rekao ali eto. Sto ne popravi lamelu onda ? Vidio sam ima jedno mjesec on i Dzemo supaju nesto ispod haube :D Nije ni otkidao kad je bio ak burnout skup, i tada je gubio od turbo dizela .

napravit ce...a to da je muki sa kecom dero sutu na pisti nije istina ja sam bio sa sutom u autu kad su se trkali!!
 
BHT Ovisnik
ja imao svatove pa se ustao te oko 2,a vidim gogo napisao da cete biti negdje do 13h i nisam onda dolazio,a taman sredio na autu sto me zezalo i olaksao za razliku od proslog puta kada sam natocio oba rezervoara plina i goriva:lol:

hocete li ijedan ovaj dan u tjednu ici mjeriti vrijeme ?
 
Član
Joj kako je crveni polo mocan ;)

Kako stoji blesava Astra,jeli se mjerilo ista? :)

Dvoboj dana e 30/ 3.5 inside vs e 60 ....... inside ?
 
Član
da, 530 turbo dizel remapiran na 330 ks navodno, al oplakao je od e30. to je bio onaj osjecaj staro auto odere novo, predobro :D
 
Član
Kako zavrsi?Remap vraski naravno ;).Da nema remap onda dvoboj nema smisla :icon_biggrin: 530 D bez remapa je auto sa kraja 15 klase na 402 i ta kocka ako valja ili nema vraskih problema sa trakcijom trebalo bi da ga izjede na tako kratkoj relaciji kad petica nebi imala remap ?
 
Član
Kocka ima slickove, a 530 pun k elekronike da ne slajdra i td. al svejedno kocka ga je ovako sa remapom pojela :D
 
Top