Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Ovo je par slika sa moga aparata! ;)
ajqhd5.jpg


dypt8i.jpg


qxryv4.jpg


2evw1nk.jpg


259epe9.jpg


6e3bwx.jpg


vylh1c.jpg


2hhglck.jpg


9h00ie.jpg


4ikjgm.jpg


2wm2szl.jpg

AK Burnout!
 
Član
Hoce l ibiti ikakav meet ovog vikenda?
Prica se po gradu nesto pa da vidim ima li ista od toga :cool: ??
 
Član
Jos su 2 tjedna do trke a atmosfera se vec pomalo zakuhava :D bilo jako puno vozila, mjerili sa G-Tech-om, trkali se palili gume lomili mjenjace, diferencijale, gumistucne, salteble i td. iduce nedjelje jos zesci i veci meet, a do tada evo par slicica od danas za sve one koji su propustili danasnji dan dole, poseban pozdrav za ekipu iz Neuma :cool:

NmhFK.jpg

WmM4k.jpg

KkclB.jpg

I260D.jpg

0Mwqy.jpg

NDmnz.jpg

xJqCy.jpg

XdxH.jpg

0aklU.jpg

BGncV.jpg


Svi koji imaju luksuz zvani FB bujrum ima jos par slicica https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1302595694130.2044626.1507590682&type=1 :cool:
 
Član
Sandra hvala na pozdravu za Neumce :icon_biggrin: ,dobro je bilo ,extra momci,extra pile ,dosta potezanja,evo i ja sam okinuo koju fotku u prolazu ali bio sam previse zauzet utrkivanjem,posebno borbom sa Goranovim Astrilakom :icon_biggrin: s obzirom da je Gocin G-tech inace portabl mjerni uredjaj koji se kaci u auto kao navigacija uredjaj bio jedno rijeme instaliran u moje auto ,bilo je odlicno ;)

DSCF6411.jpg

DSCF6410.jpg

DSCF6409.jpg

DSCF6408.jpg

DSCF6407.jpg

DSCF6406.jpg

DSCF6405.jpg

DSCF6403.jpg

DSCF6402.jpg

DSCF6399.jpg

DSCF6398.jpg



wade_ je napisao(la):
Ima li vremena kakvih?
Ja sam mjerio u mom Golfu 2 KR olaksanom vise puta vrijeme,inace vise detalja o autu u garazi koju cu malo obnoviti,G-TECH je precizan na 402 kao Turska kremenjaca musketa u gadjanju na 100 metara :icon_biggrin: tako da su moja vremena varirala cijelu sekundu,prvu voznju mi je izmjerio 16.1,pa 15.2 najbolje vrijeme mog auta,u toj trci smo ja i Goranova Astra 2.0 16v koju malo ebu losi slickovi prosli u centimetar kroz cilj cak sam i pobjedio jednu voznju,zatim mi je izmjerio 15.3 pa 15.5 pa 16.3,uglavnom iako sam stalno vozio na maximumu vrijeme mi je izmedju 15.2 i 16.3 pa budi pametan,realno KR 139 ks, sa povadjenim sicevima sam vozio i nove prednje Nankang gume koje su se pokazale bolje od Goranovih ofucanih slickova :D mozda i idem 15.6 ,npr pobijedio sam utrku protiv momka sa narandzastom vectrom 2.0 16v za jedno 2 duzine auta ;) ko zna.Vidjecemo 15 og i 16 og.Ja cu biti zadovoljan i mogucnosti pobjede u klasi 16 .Uglavnom gorila pista ;)
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
kakav ti se cini ovaj crveni golf 16v;)

mk 3 ;) pa to je tvoj geti PL 129 KS, ok je, ima izgled ,zvuk, ali ako sam moga KRa olaksao i jaci sam 10 ks mislim da bi PL trebao ici bolje,malo pogledaj uzubljenje,tlak goriva itd ,inace jako lijep dohc ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
kakav ti se cini ovaj crveni golf 16v;)

mk 3 ;) pa to je tvoj geti PL 129 KS, ok je, ima izgled ,zvuk, ali ako sam moga KRa olaksao i jaci sam 10 ks mislim da bi PL trebao ici bolje,malo pogledaj uzubljenje,tlak goriva itd ,inace jako lijep dohc ;)

na 5500 obrtaji stanu i neide dalje al nekad slucajno probije docega bi moglo biti:icon_question:
 
Top