Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Franki je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Bas lijepe kocke ;) jeli ono Tiborova skoda na onim malim tockicima :icon_biggrin:


Ma ono je taman!! Da su imalo vece fele mogo bi ga samo po aveniji vozat :lol::lol:

To je ali sad izgleda u odnosu na one bivse cini mi se 18ke ko ruzno pace nisam je poznao :icon_biggrin:.
 
Član
@ GTI FAN: Ma jeste, pocijepao sam gume na onima, pa sad sam primoran da se vozam na ovim malim felgicama sa skateboarda :D Ali plus strana je sto je voznja daleko meksa i manje mi trosi...cak 3 litre gradske :cool:
 
Član
Danas se ekipa AK Burnout malo zagrijavala za nadolazeci race, provjeravali auta mjernom opremom svi su zadovoljni otisli kuci, bilo je svega, paljenja guma, lomljenja diferencijala, rostilja pica, ugl. extra utrosen dan :D

NSGe0.jpg

LAYqc.jpg

VEWiP.jpg

SYhdv.jpg

DNTHn.jpg

4ftu5.jpg

eJ7BI.jpg

tzFN.jpg

y6XVG.jpg

A2R0W.jpg



Postaviti cu i par videa od trka dok kolega postavi pa cu podjeliti linkove, toliko za sada :cool:
 
Član
Mjernu smo opremu dobili zaboravio sam tocan naziv toce kolega Gogo napisati ugl. mjeri nam 402 sa reakcijom izlazna brzina na 402 i 0-100 dakle sve podatke, najbrze danas je isla Kocka siva prva sa slika 14.8 planira jos slickove i nitro za trku staviti, moj Rocco je sa novim mjenjacem 17.48 najbolje napravio danas :D ja prezadovoljan.
Specijalno za Enessa sve slike sto imam od crne
OSlPF.jpg

8nTr.jpg

oK9e.jpg

I4Mgk.jpg

:cool:


Blokada rijesena xD mjerna jedinica je bila GTech ProRR
wl_tesla_electronics_gtech.jpg

:cool:

To nam je davalo rezultate :D
 
Član
enesss je napisao(la):
oo divote , i obavezno pored videa jos koju fotku crne kocke sa borbet a i zutim front-om

I meni je bas ona upala u oko Enese,na ovim borbetkama izgleda ko interceptor :cool: premocna je.



Jeli ona siva kocka sto je bila najbrza mozda sa 3.5 motorom ?
 
Top