Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
bmwscaner je napisao(la):
neide ona kocka nista specijalno tako da... a 330d ako je chipnut ide zesce dobro i bolje od kocke sa standardnim m20 motorom. DAJTE SLIKE jbg nisam mogao doci danas obaveze me stiskle...
Varaš se...ona kocka ide dosta dobro, u njoj je sad 2,5 24v:icon_biggrin:
 
Član
bolc je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
neide ona kocka nista specijalno tako da... a 330d ako je chipnut ide zesce dobro i bolje od kocke sa standardnim m20 motorom. DAJTE SLIKE jbg nisam mogao doci danas obaveze me stiskle...
Varaš se...ona kocka ide dosta dobro, u njoj je sad 2,5 24v:icon_biggrin:

jedno 20 puta je razvlacio preko piste :lol::lol:
 
BHT Ovisnik
nisam bio dugo,bio satak ipo ali je bilo fino druzenje,raje drama,vrijeme idealno samo da nema vjetra,nadam se u skorije vrijeme da ce biti jedan vikend da se napravi rostilj kao vec skoro davnog 06.12.2009:cool: mislim da je sada bilo dosta prijasnje raje s rostilja,dosta i novih,sada kada dođem tako se i ja osjecam:D
 
bolc je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
neide ona kocka nista specijalno tako da... a 330d ako je chipnut ide zesce dobro i bolje od kocke sa standardnim m20 motorom. DAJTE SLIKE jbg nisam mogao doci danas obaveze me stiskle...

ova zelena kocka ide ko grom,u njoj je tek ubcen motor 2.5 24v s vanosom iz bmw e34,samo mu kratki dif. pa petu iskljuci na 195 i kapak,ali to nije sve moze ono jos malo samo da je drugi kardan,a i to ce uskoro rijesiti,coek je tek sklopio pa doso da vidi razliku od obicnog 2.5 12v kojeg je imao prije,i drasticno bolje ide po njegovim rijecima
 
Član
to je druga prica ako je m50 b25 unutra onda mora ici bolje :D prije dok je bio m20 b25 nije mogla meda kašikom :D
 
Član
extra vam je druzenje,svaka cast. Vama niko ne treba race organizirat, eto koliko vas ima mozete se extra zabavljat svaki vikend:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
extra vam je druzenje,svaka cast. Vama niko ne treba race organizirat, eto koliko vas ima mozete se extra zabavljat svaki vikend:cool:

Inace kad se ide dole obavjesti se sva ekipa i bude stvarno svaki put dosta reje, sad planiramo nesto malo vece napravit i najavit event unaprijed. Jos su dogovori i pregovori u toku, tako da se nadam da ce uskoro biti i prva objava od naseg kluba :cool:
 
Top