mercedes A klasa 160CDI 2.0 105 KS

mercedes A klasa 160CDI 2.0 105 KS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JOS DA JE TVOJE AUTO BILO BI SUPER.. OVO STO SI STAVIO JE FACELIFT MODEL OD 2009 GODINE
I SLIKA PRVA JE DRUGA BOJA AUTA I STARI MODEL
I DRUGACIJA OPREMA..SICEVI ITD
MALO SI SA WIKIPEDIJE SKIDAO SLIKA..
I JOS TISUCU STVARI KOJE SU DOVOLJNE ZA KATANAC NA OVU TEMU.:icon_mad:

no hard feelings.;)
 
Član
Drug ja sam napisao da mi je aparat u kvaru i nisam mogao slikati pa sam morao postaviti ove slike,jer iznutra izgleda identicno.:icon_smile:
 
Član
joj druze sto te nesto kritikuju,ma nemoj samo da se obazires na to,ne citaju postove pa lupaju gluposti,,samo naprijed,,i ubaci im jos slika,da su svi sretni i zadovoljni;)
 
Član
Tuning je napisao(la):
Drug ja sam napisao da mi je aparat u kvaru i nisam mogao slikati pa sam morao postaviti ove slike,jer iznutra izgleda identicno.:icon_smile:

ja nevidim gdje si ti ovo napisao..
samo sam vidio ove slike koje si postao i kako se ljudi dive ovim slikama koje nisu tvoje..
 
Član
Drug mecka je moja,nebih uopste postao da nije moje nemam razloga za to.Jedino da dodjes kod mene na pice pa da se provozamo u njoj :123:,da ti dokazem da je moja.:lol:
 
dobro ako si platio 20000 onda si dobro prosao za ovo auto samo te ne kontam jel kod njega 2.0 ili 1.6 motor mislim da je 2.0 a onda to nije valjda vise A160 vec A200 koliko znam mercedes po kubikazi motora tako klase obiljezava,mozda i grijesim neka me ko ispravi al ja mislim da je tako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top