mercedes A klasa 160CDI 2.0 105 KS

mercedes A klasa 160CDI 2.0 105 KS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
nesto gledam , kazes iz Dizeldorfa uvoz ? A colovke ti Bonske !!! Nesto mi to malo para za A klasu 2006 godiste
 
Član
Ne mora da znaci,a i b klasa vecinom imaju te `lazne oznake`
kao i drugi modeli poslije 06
280 ,320 motori su napr 3000ccm a nose te onake

Dobra cijena,20.000km zar ne ? gdje si ga kupio ?
i da jos nesto me intersuje,sa tom zapreminom motora kako ste dobili 20+ ks
koji ima cip,pojasni sta je jos radjeno

Svidja mi se :cool:
 
Član
MTR je napisao(la):
nesto gledam , kazes iz Dizeldorfa uvoz ? A colovke ti Bonske !!! Nesto mi to malo para za A klasu 2006 godiste

Pa Bon ti je kod Dizeldorfa drug :icon_smile: Uzeo sam ga iz auto kuce.Uzeo sam ga po toj cjeni jer vracaju pdv stranim drzavljanima.

Nemrin je napisao(la):
Ne mora da znaci,a i b klasa vecinom imaju te `lazne oznake`
kao i drugi modeli poslije 06
280 ,320 motori su napr 3000ccm a nose te onake

Dobra cijena,20.000km zar ne ? gdje si ga kupio ?
i da jos nesto me intersuje,sa tom zapreminom motora kako ste dobili 20+ ks
koji ima cip,pojasni sta je jos radjeno

Svidja mi se :cool:

Nisam siguran sta je radjeno sa tim cipom ali su rekli da je prvi vlasnik cipovo motor jer mu je bio slab.

boss_C200 je napisao(la):
Tuning je napisao(la):
Ovo je 2.0 motor drug.Klasa je A 160 CDI sa 105 hp ;)

ne kontam ovo... ako je A 160 onda je valjda 1.6 CDI?

kod mene je C200 i motor je 2.0, da je 1.8 bio bi C180, 2.5 - C250 itd....

Meca je A 160 CDI sa 2.0 (common rail) motorom 105 hp drug,tako pise u papirima.:icon_rolleyes:
 

MTR

Član
zasto bi isao iz Dizeldorfa u Bonn po tablice , nidje veze .... A cujj nisam znao da vracaju pare nazad , kako to ???
 
Član
MTR je napisao(la):
zasto bi isao iz Dizeldorfa u Bonn po tablice , nidje veze .... A cujj nisam znao da vracaju pare nazad , kako to ???

Pa moja tetka zivi u Dizeldorfu a isli smo u Bon da ga kupimo.Moj otac je 100% RVI,pa su valjda radi toga vratili pdv,nemam pojma.:icon_rolleyes:
 
ma to vracaju PDV stranim drzavljanima isto ko sto mi vracamo kad neko drugi kupi,znaci njemu je vraceno 19 % od one cijene koju je platio,al rijetko ko nudi to vracanje,jedino kad daju za export npr-kad nesto nije uredu,kad je udaran il slicno jer to ne smiju prodavat u njemackoj vec moraju dalje....a nisam znao za te lazne oznake kod A klase al et sad znam zato sam i reko ispravite me ako grijesim....
 
Član
hahaha opet rasprave :D samo ne kontam 20000 km za ovo? ja licno nikad nebi dao, ali eto ukusi su razliciti, sve u svemu ako je stvarno tvoj sretno
 
Član
Astra je napisao(la):
hahaha opet rasprave :D samo ne kontam 20000 km za ovo? ja licno nikad nebi dao, ali eto ukusi su razliciti, sve u svemu ako je stvarno tvoj sretno

Pa nebih ga predstavljao i pisao o njemu da nije moj :lol:
 

MTR

Član
Tuning je napisao(la):
MTR je napisao(la):
zasto bi isao iz Dizeldorfa u Bonn po tablice , nidje veze .... A cujj nisam znao da vracaju pare nazad , kako to ???

Pa moja tetka zivi u Dizeldorfu a isli smo u Bon da ga kupimo.Moj otac je 100% RVI,pa su valjda radi toga vratili pdv,nemam pojma.:icon_rolleyes:

Jaro de ne lupaj gluposti , ovo sam napisao cisto radi toga da vidim jesil neki bombas , kakve veze ima RVI u Njemackoj sa povratom poreza ???????? Svi koji kupe bilo sta u Njemackoj - njima se PDV ne racuna ako je za izvoz , menscini da sam taj auto vidio na mobile.de , i nije te mogao izaci 20000 milja KM jer su gore pez poreza 11-13000 milja EUR . Koji je kod tebe kurs EUR-KM

P.S. ne lozi raju bezze , a ako je stvarno tvoj de se svega ti uslikaj s njim
 
jedino moze biti oslobodjen poreza u bih ako je RVI u bosni,a tamo ne vraca svako porez stranim drzavljanima...et toliko od mene
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top