Kupovina sa ebay-a ?

Kupovina sa ebay-a ?

Super Moderator
Ja mislim da je ovdje najbolja solucija da covjek kupi gotov, a imace vjerovatno bolji zvuk. Ja drugu pravio donio mi neki kabal gdje su niti plastificirane nikako ga prelemit.

zvuk bi trebo biti isti, barem je kod mene ok.. nije kvalitetan kao sa CD-a i ne moze ni biti, pa bio to fabricki AUX ili ovaj home made, imaju isti zvuk. istina malo je pipkavo to raditi i treba polako ,al kod mene dok je kabal ispravan i dok se ne pokvati od lomljenja po autu svira fino, a samo sam ove zice od kabla spojio sa debljim zicama koje sam uguro u mini iso konektor i fiksiro ih. nisam imo stopice i ne znam gdje ima kupiti, al mi ovako radi provjereno bez problema

a slabo ti ja znam po zenici, raspitaj se malo gdje ima otpad alfi
 
Član
Alfe ti drzi Dado na bristu prije konzuma na lijevu stranu.. ili Amer u Raspotocju-taksista.. Na piku Amerzenica mislim
 
A jesi li razmisljao slucajno da odes kakvim expertima koji to rade popravljaju prodaju , u nekakav servis.
Jbt kablovi . Ti ako znas oko toga mozes cuda raditi i bez dzekova , konektora i td.
A vidim da si slab s tim pa zato ti i preporucujem tu soluciju.
 
Član
Otici cu do dade . I razumijem se a i ne bas , al imam dovoljno iskustva da bih ovo sam uradio .. Znam gdje dado , ja zivim kod selekte tako da je to komsiluk :D , pa cu otici da vidim jel ima.
 
Član
Nema sanse da nadem dzek ... Odlucio sam se da kupim gotov aux , skuplja varijanta ali druge nema . Zanima me samo hoce li ovo uopste raditi kada skopcam jer mi ovaj prodavac ne garantuje to ..
AUX Audio In Golf,Passat,Bora,POLO Becker Blaupunkt (20 KM)
http://www.olx.ba/r/17364411/712251
 
Član
pa cviknes aux kabal i naslonis na konektore kao na slici i vidis hocel pjevat
ako radi, narucis od covjeka, ako ne radi nikom nista i eto
 
Član
Bump . Rjeseno

Izvadio sam kastofon i spojio onako zice cisto da vidim da li ce da radi. Spojio sam zice kako sto su na ovoj slici iznad. Posto nisam imao dzek onda sam izmislio nesto sa zeljeznim stapicima koje sam ugurao u kastofon a na njih zalemio aux . Znaci zvuk je extra , cist , nista ne krci . Hvala svima sto su dali neki savjet i tako . Poz
 
Top