Kupovina sa ebay-a ?

Kupovina sa ebay-a ?

Član
Pozdrav forumasi . Nisam znao gdje bi mogao ovu temu otvoriti pa sam se odlucio da je otvorim ovdje , valjda nece bit problem . Zanima me da li bi mi neko ovo narucio sa ebay-a jer ja nemam akaunt i da li neko zna pase li ovo za golf 4 beta radio , po meni pase a eto ima garant ljudi koji su bolje upoznati od mene ... ovo se montira umjesto cd changera , tako reci kad kliknem na cd ono mi pjeva sa mobitela - aux .
http://www.ebay.com/itm/Car-3-5mm-i...ash=item19e6b4a322:g:FUAAAOxy69JTDvQ3&vxp=mtr
Ako nije problem nekome da naruci , pa bi mu ja platio preko poste ili vec nekako ..
 
Član
Treba ti account na ebay i na paypalu, povezes paypal sa svojom karticom i kupujes a da to sve odradis treba ti 15 minuta :)
 
Član
Ma volio bi kad bi mi neko to narucio , neda se meni praviti taj paypal i akaunt .. a tražim kod nas evo mjesec dana i nogdje ne mogu naci.. imaju nekakvi univerzalni sto podrzavaju micro sd , usb i aux , isto ovaj tip priključka al kostaju 80 km .. pa onda mi je bolje kupiti kastofon za 120 km sto podrzava i aux a i usb :D

Ako imas nekoga ko ima da proda napisi ;)
 
Član
Ako se odlucis da uzmes sa ebaya javi se u pm pa cemo se dog ja dosta toga sa pp narucujem :)
 
Super Moderator
pa to je par minuta posla, kupis kabal 3.5mm u 3.5mm, duzinu koja ti treba il uzmes veci pa imas dva kabla kad ti se prvi pokvari da stavis ovaj drugi dio koji si presjeko na pola
nadjes semu na netu koja zica u koji pin ide, i koje dvije zice premostis da dobijes aux signal na HU.. prosto ko pasulj. ja sam sebi u alfi 5 puta pravio i kolegi isto
 
Član
201403031413139851.jpg Aux-Adapter-Cable-For-Blaupunkt-CD-Player-VW-Volkswagen-Passat-B5-POLO-Bora-Fiat-Bravo.jpg

Ako sam dobro našao to bi trebalo biti to ? Ako aux u sebi ima 3 zice ( crvena , crna , bjela ) kao sa slike onda ovo uopste nije problem napraviti ?
Problem mi je gdje ovaj dzek kupiti i jel bi bio problem ako bi okreno zice , nedaj bože al eto
 
Super Moderator
pa naravno da nije problem napraviti :) samo sto uglavnom ti kablovi sto kupis imaju zutu zicu sad sam zaboravio jel umjesto crne il bijele. a mini iso konektor vidi po otpadima prodace ti neko. koji player imas?
a nemas sta okrenuti zice, mozes samo pogrijesit strane da ti desni zvucnici budu lijevi
 
Član
Kod mene je orginalni golfov , beta , golf 4 . To je sema od njega , eh sad kad bi potrefio na aux sa istim bijama zica to bi bilo perfektno . I de mi reci posto vidim sa se razumijes , sta bi bilo da pogrjesim zicu ? Bil nesto izgorilo ..
 
Član
UT8LLuHXg4bXXagOFbXR.jpg
Sad dakle moram naci ovakav dzek .. imam neki aux u autu ali nema u njemu ni 10 cm , al cu ga presjeći cisto da vidim koje su boje zice .. jel ima neko da bi mi prodao ovaj dzek jer mislim da ovo necu nikad naci .

I drug , po tebi jel to to sto se tice aux-a ?
 
Super Moderator
vjerovatno je to to. sta se desi sada kad stisnes tipku aux na playeru? il nemas tu tipku?
 
Top