Kupovina sa ebay-a ?

Kupovina sa ebay-a ?

Član
Nemam ja tu tipku .. to bi kod mene radilo preko cd tipke . Gledao sam po yt i to radi preko CD komande
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-01-22-00-52-51.png
    Screenshot_2016-01-22-00-52-51.png
    424,4 KB · Pregleda: 45
Super Moderator
moguce je jer je to changer. sta ti sad pise kad pritisnes cd? ako pise no cd ili no changer onda ces vjerovatno morati jos neke dvije zice premostiti da to da signal kao da imas changer
 
Član
Neće ti možda radit samo to kablo, nisam siguran 100% al ti treba Emulator za CD Changer, barem je tako kod mene bilo.
Znači spravka koja 'glumi' da je CD Changer samo što umjesto pjesme sa CDa pušta tvoje pjesme sa telefona.
 
pa da, za balance i kazem :)
Za strane si reko , desnu i lijevu.
To i ako pomijesa ipet ce ispravan zvuk imati. Samo ce mu pogresno pokazivati na playeru. Fr Fl Rr Rl.
A polove (+ -) kad pobrces uvijek los zvuk (ono kao fali bas) kako god da strane spojis kurcu nevalja a
pokazuje na playeru svaki zvucnik dje mu je mjesto.
 
Član
Vi mene zbuniste sad :O . A sta fali ako strane pobrka kad je uvjek na sredinu nastiman balance ..
Danas sam obisao pola zenice i nisam nasao dzek . Jel ima neko nekakvu ideju kako bi ovo mogao da uradim ili da neko mozda nema ovakav ili slican dzek ?
 
Super Moderator
Vi mene zbuniste sad :O . A sta fali ako strane pobrka kad je uvjek na sredinu nastiman balance ..
Danas sam obisao pola zenice i nisam nasao dzek . Jel ima neko nekakvu ideju kako bi ovo mogao da uradim ili da neko mozda nema ovakav ili slican dzek ?

dzek na otpadu pogledaj. nek ti neko odsjece sa nekog auta i to je to
 
Član
Da da .. sve te razumijem . Ako ne nadem dzek , da li bi se moglo nesto napraviti bez dzeka ? Evo slika kako izgledaju ti ulazi iza radia pa jel bi se mogle napraviti neke stopice i staviti , u pitanju su samo te 3 zice a izmedu njih bih ubacio neki izolator , tj . Samo da se ne spoje .. ?

Ili uzeti neki dzek pa ga isjeci tako da bi dobio neka tri sitna i to nekako ustimati :D
 
Super Moderator
ma moze se i tako al ti je to pipkavo i malo da se mucis ustimati da radi i onda kad ode kabal hajd se ponovo muci. trazi jos po otpadima mora biti to.. otidji u zenici do brace sto prodaje dijelove za alfe, vecina ih ima taj konektor iza
 
Član
ma moze se i tako al ti je to pipkavo i malo da se mucis ustimati da radi i onda kad ode kabal hajd se ponovo muci. trazi jos po otpadima mora biti to.. otidji u zenici do brace sto prodaje dijelove za alfe, vecina ih ima taj konektor iza

Ja mislim da je ovdje najbolja solucija da covjek kupi gotov, a imace vjerovatno bolji zvuk. Ja drugu pravio donio mi neki kabal gdje su niti plastificirane nikako ga prelemit.
 
Top