Kraci zaustavni put??

Kraci zaustavni put??

Član
mara- je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
kad stisnes kvacilo abs se ne pali ....

:lol::lol::lol: Ja provale teške. :lol::lol::lol:

ne vjerujem sta lik napisa :lol:


ja mislio ova tema ce sad pa sad zavrsit odvuce se rasprava


pa cista logika ljudi ako je hitno stajanje samo kocnica ako normalno stajes kvacilo kakvo saltanje i pi*de materine
 
Član
druze sjedi ti u kamion kakav stariji poprilicno natovaren i kreni nizbrdo pa tako stisni kvacilo pa kocnicu pa ces vidjet sta ce ti se desit neces ga moc safatat zlatno pravilo je kocnica pa kvacilo bilo teretno ili luksuzno auto znam iz iskustva ;););)
 

rs6

Član
@mara

druze jesil ti kad vidio poluosovinu auta koje ima abs i auta koji nema abs ?
odnosno jesil li kada kupovao poluosovinu za auto ( evo primjer clio 1.2 92.godiste ) lik te pita jel ima abs ili nema ??
razlika je u tim nekim nazubljenjima na polusovinama, jer ti je sve povezano, probaj pa ces vidjet ....
 
Član
rs6 je napisao(la):
@mara

druze jesil ti kad vidio poluosovinu auta koje ima abs i auta koji nema abs ?
odnosno jesil li kada kupovao poluosovinu za auto ( evo primjer clio 1.2 92.godiste ) lik te pita jel ima abs ili nema ??
razlika je u tim nekim nazubljenjima na polusovinama, jer ti je sve povezano, probaj pa ces vidjet ....

Prijatelju ja ti toplo preporučujem da prije nego nešto napišeš, dobro razmisliš o tome.

Dobro skontaj šta si napisao.
 

rs6

Član
black je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
@mara

druze jesil ti kad vidio poluosovinu auta koje ima abs i auta koji nema abs ?
odnosno jesil li kada kupovao poluosovinu za auto ( evo primjer clio 1.2 92.godiste ) lik te pita jel ima abs ili nema ??
razlika je u tim nekim nazubljenjima na polusovinama, jer ti je sve povezano, probaj pa ces vidjet ....

Prijatelju ja ti toplo preporučujem da prije nego nešto napišeš, dobro razmisliš o tome.

Dobro skontaj šta si napisao.

dobro inzinjeri ... hvala :123:
 
rs6 je napisao(la):
black je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
@mara

druze jesil ti kad vidio poluosovinu auta koje ima abs i auta koji nema abs ?
odnosno jesil li kada kupovao poluosovinu za auto ( evo primjer clio 1.2 92.godiste ) lik te pita jel ima abs ili nema ??
razlika je u tim nekim nazubljenjima na polusovinama, jer ti je sve povezano, probaj pa ces vidjet ....

Prijatelju ja ti toplo preporučujem da prije nego nešto napišeš, dobro razmisliš o tome.

Dobro skontaj šta si napisao.

dobro inzinjeri ... hvala :123:

druze ,taj lik sto te pitao koja je godina vozilo.. mnogi u prodavaonicama autodjelova se ravnaju po ABSu, tako npr. kad kupijes grijace ili remen,postavlja ti pitanje ima li ABS radi toga da skonta koji je model u pitanju, do neke godine nema ABS i od neke godine ima ABS...

poluosovina nema veze sa ABS sistemom,mislim o nacinu kako si ti objasnio,ta ''nazubljenja'' koja spominjes, su radi homokinetickog zgloba,kod vozila s jacim motorom su veci,tako da je i poluosovina deblja...zato te pitao prodavac o ABS i poluosovini..

sto se kocenja tice,opet,u hitnim slucajevima,kocnica i nakon nje kvacilo 10i dio sekunde,totalna blokada tockova,da skripi i da se sve zapali,pa kako mozak registruje,pustaj ,vintaj,cupaj itd..

u slucaju semafora,kocnica,pa motorom u manju ako imam dovoljnu duzinu,da cak dogura i do prve brzine,lagano,uglavnom,u oba slucaja prvo kocnica,radi same inercije...prijatno
 
Top