Klitschko vs Chisora vs Haye, misljenja?

Klitschko vs Chisora vs Haye, misljenja?

N

nenad

rinaldo je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Nacin na koji braca Klicko boxuju je toliko odvratan i vjestacki da mi se taj sport zgadio. Davor je u pravu, kad se samo sjetim prije sa starim do 2 sata bi se box gledao, i to kakav.

Jedina nada za ovaj sport po meni je sto su Badr Hari i Muamer Hukic najavili ulazak u tesku kategoriju. Nadam se da ce u najmanju ruku polomit ove ljigave 'kraince, karinase.


Sto se Cisore tice, bar je malo zanimljivosti donio.
;)


Možda Ukrajinci ne boksaju atraktivno za gledaoce ali sigurno su već godinama zasluženo tu gdje jesu , po mom mišljenju trenutno nema teškaša koji im može parirati , Badr Hari je po ponašanju gori od Chisore ali je dobar borac u K-1 a K-1 nije box , to su dva različita sporta, a što se tiče Muamera Hukića on nije prirodni teškaš i ako uđe u tešku to će biti greška...

Upravo ovo, po meni strasan borac, ali covjek koji se ni u K1 nije mogao kontrolisati, mogu zamisliti tek kakve ce gluposti u boxu raditi!
 
Član
Badr Hari je odrobijao svoje gluposti, i ostavio to iza sebe bar meni tako izgleda.. Eh sad, sega koju on izvodi prilikom izlaska tesko da se moze porediti sa Chisorinim posanasanjem..
 
Član
Malo off. ima li neko da zainteresovan za ovaj dogadjaj? Prijatelj i ja idemo i ima jos 2 mjesta u autu pa da se podijeli trosak za gorivo :D cijena karte je 150 i 200 kuna

nn35dy.jpg
 
Član
Volio bih da vidim fajt Badr Hari vs Klicko al mislim da bi ga Klitchko sahranio u boks mecu
 

MTR

Član
rinaldo je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Nacin na koji braca Klicko boxuju je toliko odvratan i vjestacki da mi se taj sport zgadio. Davor je u pravu, kad se samo sjetim prije sa starim do 2 sata bi se box gledao, i to kakav.

Jedina nada za ovaj sport po meni je sto su Badr Hari i Muamer Hukic najavili ulazak u tesku kategoriju. Nadam se da ce u najmanju ruku polomit ove ljigave 'kraince, karinase.


Sto se Cisore tice, bar je malo zanimljivosti donio.
;)


Možda Ukrajinci ne boksaju atraktivno za gledaoce ali sigurno su već godinama zasluženo tu gdje jesu , po mom mišljenju trenutno nema teškaša koji im može parirati , Badr Hari je po ponašanju gori od Chisore ali je dobar borac u K-1 a K-1 nije box , to su dva različita sporta, a što se tiče Muamera Hukića on nije prirodni teškaš i ako uđe u tešku to će biti greška...

ma on je gotov u teskoj , ubice puru u njemu :D
 
Član
Micky je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
da za samar je dobio tu kaznu, a nisam dalje gledao poslije borbe sta je bilo, nije bilo prenosa... nebi bilo lose da neko uploaduje, ako ima snimak tuce
Imas u prvom postu video, pogledaj malo :D

A sto se tice poredjenja Klicka, Lewisa, Ali...
Klicko je imao mec sa Lewisom, koji je prekinut, pobijedio Lewis, mada svi govore da nije prekinut da bi situacija bila obrnuta...

VIDEO

nidje veze njegovi bacili peskir je ga je ovaj ubio, prekinut je radi povreda ( ubio ga lewis)
Malo samo :D
lennox-lewis-vs-vitali-klitschko.jpg


...

Jedan od razloga zasto Vitaly nije razbio ovo seljacko tele (Chisora, ne Lewis :) ) je sto mu je lijeva ruka bila gotovo oduzeta nakon 4-te runde, zbog povrede ligamenata i nerava ramena.
Bilo kako bilo drago mije da je seljo izgubio. A sto neko rece ranije, od generacije Lewis-Tyson-Holyfield nije se pojavio neko da zainteresuje ljude za boks k`o prije.
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Nacin na koji braca Klicko boxuju je toliko odvratan i vjestacki da mi se taj sport zgadio. Davor je u pravu, kad se samo sjetim prije sa starim do 2 sata bi se box gledao, i to kakav.

Jedina nada za ovaj sport po meni je sto su Badr Hari i Muamer Hukic najavili ulazak u tesku kategoriju. Nadam se da ce u najmanju ruku polomit ove ljigave 'kraince, karinase.


Sto se Cisore tice, bar je malo zanimljivosti donio.
;)

et frendu šta sam ti rekao za Hukića , sinoć ga povetkin istuko u teškoj , nije on za teške , govorim ti jer znam MuamerA lično , 2002 god smo zajedno bili na Evropskom prvenstvu u Lido di Jesolo (Italija) i 2003 na Svjetskom prvenstvu u Parizu. Muamer je tad već pokazao da je strašan borac jer je bio amaterski prvak evrope i svijeta. Imao je 86 kg i tad je sa tom kilažom bio neprikosnoven , sad u teškoj to nije više isti borac , dobio je masu a izgubio explozivnost i brzinu...
 
Član
Nismo mi izgleda gledali isti mec;)

ti sad pisi, eseje, romane o tome kako si vidio sinocni okrsaj... ja znam sta sam vidio, covjek ga je posteno izlupao, a ona picketina od rusa samo zna da se savije do poda kad ga ovaj pocne "samarat"...

ja vise nista necu napisati, kakav god tvoj odgovor bio... jer svi smo razliciti i imamo svoje. toliko.
;)
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Nismo mi izgleda gledali isti mec;)

ti sad pisi, eseje, romane o tome kako si vidio sinocni okrsaj... ja znam sta sam vidio, covjek ga je posteno izlupao, a ona picketina od rusa samo zna da se savije do poda kad ga ovaj pocne "samarat"...

ja vise nista necu napisati, kakav god tvoj odgovor bio... jer svi smo razliciti i imamo svoje. toliko.
;)

ti si malo subjektivan izgleda , meni je muamer takođe drag ali od 12 rundi jedva da je 3-4 dobio ...;)
 
Neznam zasto pisete takve gluposti,ni u fudbalu se ne boduju stative ili korneri samo golovi...Takve stvari moze napisati samo neko ko se ne razumije u Box kao sport vec u Box kao ulicnu tucu...De mi procjenite ko je vise dobio u borbi posle mech-a,haye ili onaj papak sto sportski pljuje po narodu?
 
Član
sto se tice hukica i povetkina, svi nesto govore kako je hukic zakinut, ali se ne slazem iako sam navijao za njega. gledao sam borbu i u najboljem slucaju su bili "bare-bare". a svima je dobro poznato da ako izazivac hoce da preuzme pojas, mora biti dosta bolji od vlasnika pojasa sto nije bio slucaj neku noc.

jedino me iritiralo "pickasto ponasanje" rusa koji je prvak i onoliko saginjanje bez da ga je sudija i upozorio, a kamo li sankcionisao, mada nisam upoznat sa pravilima pa se necu ni mijesati u to.

PS: i da dodam da po mom misljenju ni jedan od njih dvojice nebi prezivjeli 12 rundi protiv bilo kojeg od burazera klicko (osim ako oni ne bi htjeli drugacije iz ko zna kojih razloga) :D
 
Član
trizex je napisao(la):
haye_chisora_vg.jpg


Haj da cujem, ko je sve gledao mec sinoc i "ciganluke" koje je Chisora pravio i prije i poslije meca?

Za neupucene, borba za WBC titulu svijeta, prvo je na vaganju osamario protivnika, onda pred sami mec pljunuo mu brata u ringu, a onda nakon sto je izgubio mec potukao se na press konferenciji s David Hayeom.

http://www.sportsport.ba/ostalo/tuca-na-presu-nakon-meca/75036

Kako sam ovu temu profulao a da ne primjetim da si je ti postavio :D

WTF ti gledas boks :D
 
Top