Klitschko vs Chisora vs Haye, misljenja?

Klitschko vs Chisora vs Haye, misljenja?

Član
nenade, nazalost bas je tako kao sto ti i napisa. mma jeste zanimljivija puno, ali i tamo zna biti sranje borbi.
sto se tice brace klicko, tesko da im ko moze parirati kvalitetom. vecina ovih sto pokusa, probaju se fizicki sto bolje pripremiti i misle tako parirati. vidjeli smo sinoc, chisora je bio fizicki spreman za vitalija, ali nazalost nije imao potrebnog kvaliteta, a ocito ni fizickih predispozicija da moze nesto vise napraviti. isto se pokazalo i za hayea kad je boksovao protiv vladimira. volio bih i ja da se pojavi neko ko ce malo poremetiti trenutnu dosadnu situaciju u boksu. ali eto, vidjecemo...

a ako badr hari predje u boks, bice to zanimljivo jer kod njega nema kalkulisanja, sta god da je u pitanju :icon_biggrin:
 
Kao i skoro svaki mec Klitschkov, protivnik pred mec provocira a u ringu mu Klitschko ocita lekciju :lol:

Dobar je bio Chisora ali Vitali je dominirao..
 
Član
Svi su oni shabani s ulice ali to ih ne opravdava, samo se sjetite zivotnu pricu Majk Tajsona isti "fazon" ali opet je imao neko borilacko srce i koliko toliko su ga mogli kontrolisati!!!
A ovo sada odavno bojkotujem davno su prosla vremena cekanja boxa posle ponoci s caletom a ujutro u skolu idem (i da mi pustao da propustim sutrasnji dan posle gledanja boxa) a ovo sada ne vrijedi ni energije prebacivanja na kanal a kamoli ista drugo.
Eeee da mi je samo gledati Tajsonove borbe ponovo "po prvi put" eeee
 
Član
Da je ovaj bio u ringu hrabar i vazan kao van ringa, mozda bi sta i uspio, al ocito nije :D

A da bi na bodove neko dobio Klicka, mislim da mora biti duplo bolji od njega. Ipak je on dugogodisnji sampion.

Ovaj video gdje se ovi pobise poslije meca sam jos sinoc gledao, Klicko im se smije, on je pravi gospodin coek.
 
Član
Nacin na koji braca Klicko boxuju je toliko odvratan i vjestacki da mi se taj sport zgadio. Davor je u pravu, kad se samo sjetim prije sa starim do 2 sata bi se box gledao, i to kakav.

Jedina nada za ovaj sport po meni je sto su Badr Hari i Muamer Hukic najavili ulazak u tesku kategoriju. Nadam se da ce u najmanju ruku polomit ove ljigave 'kraince, karinase.


Sto se Cisore tice, bar je malo zanimljivosti donio.
;)
 

OmO

Član
Evo ko nije procitao

http://www.sportsport.ba/ostalo/nijemci-oduzimaju-licencu-chisori/75087
 

MTR

Član
nema dalje pravi cigan , jos prijeti onome Hayu da ce ga roknut , ma prava ***** , crncuga sa dna kace
 
Zna da su braća Klitschko prava gospoda i da neće uzvratiti na ovakve poteze, a ovaj Haye je isti ***** kao i Chisora.

Već sam spomenuo u temi, treba ih upoznat sa npr. Junior-om dos Santos-om da ih nauči ponašanju :D
 
Član
Ne mogu čitati 6 stranica, mogu li odma' ono što mi je na umu?:D

ZNAO sam da će ga pobijediti, ali sam se nadao da će ga i patosirati. RESPECT veliki za čamugu, treba izdržati 12 rundi sa šampionom, ali u svakom slučaju mu nije dorastao iako je mlatarao i imao dobrih i udaraca i poteza.;)
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Nacin na koji braca Klicko boxuju je toliko odvratan i vjestacki da mi se taj sport zgadio. Davor je u pravu, kad se samo sjetim prije sa starim do 2 sata bi se box gledao, i to kakav.

Jedina nada za ovaj sport po meni je sto su Badr Hari i Muamer Hukic najavili ulazak u tesku kategoriju. Nadam se da ce u najmanju ruku polomit ove ljigave 'kraince, karinase.


Sto se Cisore tice, bar je malo zanimljivosti donio.
;)


Možda Ukrajinci ne boksaju atraktivno za gledaoce ali sigurno su već godinama zasluženo tu gdje jesu , po mom mišljenju trenutno nema teškaša koji im može parirati , Badr Hari je po ponašanju gori od Chisore ali je dobar borac u K-1 a K-1 nije box , to su dva različita sporta, a što se tiče Muamera Hukića on nije prirodni teškaš i ako uđe u tešku to će biti greška...
 
Top