Klitschko vs Chisora vs Haye, misljenja?

Klitschko vs Chisora vs Haye, misljenja?

Član
haye_chisora_vg.jpg


Haj da cujem, ko je sve gledao mec sinoc i "ciganluke" koje je Chisora pravio i prije i poslije meca?

Za neupucene, borba za WBC titulu svijeta, prvo je na vaganju osamario protivnika, onda pred sami mec pljunuo mu brata u ringu, a onda nakon sto je izgubio mec potukao se na press konferenciji s David Hayeom.

http://www.sportsport.ba/ostalo/tuca-na-presu-nakon-meca/75036
 
Član
Koji primitivizam, jako niski potezi, pogotovo kad je pljunuo u lice Vladimira...a sto se tice borbe, meni je bila dobra, jest da je na bodove Klicko odbranio, ali nema veze :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Dugo me nesto na tv-u nije iziritiralo kao onaj majmun, sve je to Ok, nekako mogu shvatiti ta komesanja prije borbe radi gledanosti i sl.. ali posle meca ono ponasanje, a pogotovo sto je pljunuo Vladimira, volio sam da ga je zvekno da mu izbije iz glave sve bubice:icon_smile:
 
mislim sta reci ...... seljakluk zivi mada je i Klicko bio ko guzica u ringu a da je bio iste visine kao i ovo englesko djubre mislim da bi klicko osto bez titule i to zasigurno toliko od mene
 
Član
Sad sam pogledao i ovo izmedju Chisora i Haye, cirkus...
Meni je zanimljivo bilo kako Vladimir mirno stoji dok ga ovaj pljuje, svaka mu cast na zivcima...

A sto se tice Del Boy-a, mora mu se priznati da je odlicno bio pripremljen za mec, ipak izdrzati 12 rundi nije malo...
 
Član
Ma crnjo je masina to bez daljnjeg, svih 12 rundi sinoc je skakutao, non-stop napadao, bukvalno bez prestanka, al' dzaba mu kad je seljak i to teski, Vitalij ga je kulturno isfurao nakon meca izjavivsi, "odlicna borba, al iako je iz Velike Britanije nije nikakav dzentlmen", i jos se na kraju pobije sa sunarodnjakom na pressici, ma daj....

@Grga slabo se vidi, zasad nema drugih klipova trazio sam i ja, al na ovoj slici sto sam postavio vidis kako ga je mlatnuo, oborio je s nogu i njega i menadzera mu :D
 
Što se tiče samog meča ovaj cirkusant je bio prilično dobar ....

Ali ponašanje mu je nula, treba njega u oktagon da ga malo "pomiluje" Junior dos Santos :D :icon_smile:
 
Član
Ja sam samo rekao za fizicku spremnost, a to da nema postovanja prema bilo kome, to se vidjelo...

Braca su legende, uzori :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
ma kreten i primitivac, e bas mi je bilo drago kad ga je dobio ... mogo je traziti zube po ringu, al opet svaka cast vladimiru pa je ostao pribran, da sam bio na njegovom mjestu, nebi mogao ono istrpiti.. ipak dobio je 50tak milja kazne...
 
Član
mokeBass je napisao(la):
ma kreten i primitivac, e bas mi je bilo drago kad ga je dobio ... mogo je traziti zube po ringu, al opet svaka cast vladimiru pa je ostao pribran, da sam bio na njegovom mjestu, nebi mogao ono istrpiti.. ipak dobio je 50tak milja kazne...
To je bilo za onaj samar, vidjecemo sta ce da bude za ovo od sinoc
 
Braća Kličko definitivno u ovo novije vrijeme racunajuci od 2005 pa do dan danas definitivno vladari teske kategorije.....
ali da su oni bili u vrijeme Taysona i Lewisa nebi mogli nista a da ne pricamo o Muhamedu Aliju!
 
Član
Gledao sam mec, crnja nije imao sanse Vitali je svaku rundu dobio, bukvalno je izgledalo rutinski. A sto se tice ponasanja crnje, nije za komentarisanje kakva majmuncina.
 
Član
da za samar je dobio tu kaznu, a nisam dalje gledao poslije borbe sta je bilo, nije bilo prenosa... nebi bilo lose da neko uploaduje, ako ima snimak tuce
 
Top