Kladionica

Kladionica

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
danas dobitak 120 KM, a sutra cekam jos livepool-benfica 1 i wolfsburg- fulham 1 za 140 KM :cool:

al ih ti skidas,svaka ti cast...al mislim da od ovog sutra nema nista :D

hehe ma ne mora taj sutra ni proci:D danas sam igrao malo sigurnije utakmice i prosao, aa taj drugi sam iz zaj*ancije popunio :D 5 danas pogodio i te dvije cekam sutra al svejedno mi:cool:
 
Član
svaka cast boss... skidas ih opasno a ja neigram kladionicu kada je liga prvaka iz vise razloga....heh ali sam znao da ce manćo-bayern biti vise od 3 gola... :D rekao drugu ...i pogodio je...
 
Član
eto juce sam igrao barcu 1 i inter 2 pogodio, danas sam igrao man-bayern oba daju go i bordeaux igrao samo domacin daje go, i tako je i bilo:icon_biggrin: ne treba igrati ligu prvaka al eto imao sam srece ovaj put
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
eto juce sam igrao barcu 1 i inter 2 pogodio, danas sam igrao man-bayern oba daju go i bordeaux igrao samo domacin daje go, i tako je i bilo:icon_biggrin: ne treba igrati ligu prvaka al eto imao sam srece ovaj put

Haj ti nama postavi jedan listic da i mi dobijemo. Najlakshe se javit i rec' ja dobio:D
 
Član
vw_damir je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
eto juce sam igrao barcu 1 i inter 2 pogodio, danas sam igrao man-bayern oba daju go i bordeaux igrao samo domacin daje go, i tako je i bilo:icon_biggrin: ne treba igrati ligu prvaka al eto imao sam srece ovaj put

Haj ti nama postavi jedan listic da i mi dobijemo. Najlakshe se javit i rec' ja dobio:D

haha:D
juce sam dobio 100, danas 120, imam ovaj sto cekam jos dvije utakmice sutra, tako da sutra ne igram nista, ne bi valjalo... pauza, pa u petak onda nadam se dobitku ponovo, postavit cu i ovdje:icon_biggrin:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
eto juce sam igrao barcu 1 i inter 2 pogodio, danas sam igrao man-bayern oba daju go i bordeaux igrao samo domacin daje go, i tako je i bilo:icon_biggrin: ne treba igrati ligu prvaka al eto imao sam srece ovaj put

Haj ti nama postavi jedan listic da i mi dobijemo. Najlakshe se javit i rec' ja dobio:D

haha:D
juce sam dobio 100, danas 120, imam ovaj sto cekam jos dvije utakmice sutra, tako da sutra ne igram nista, ne bi valjalo... pauza, pa u petak onda nadam se dobitku ponovo, postavit cu i ovdje:icon_biggrin:

Moze;)

p.s.
DaBogda i sutra dobio:cool:
 
boss_C200 gdje si uplatio taj sto cekas jos 2 para :icon_question:
ako si odigrao u premieru,mozes dignut,bez ta dva koliko izadje nakon 5 pogodjenih,a ti imas 5 :D
 
Član
Jedan je dosta da se...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 

Prilozi

  • ScreenShot001.jpg
    ScreenShot001.jpg
    40,2 KB · Pregleda: 21
  • ScreenShot002.jpg
    ScreenShot002.jpg
    63,1 KB · Pregleda: 19
1.08.04.2010 - 15:00 Foggia - Potenza Tip : 1
2. "Young Lions-Singapore AF 2 5-30 je gol razlika u zadnjih 9 mečeva i samo dva puta nije otišlo u hendikep jednom u gostima jednom kao domaćin mladi lavovi su uspjeli izvući 2-1 poraz sve drugo su bile katastrofe..tako očekujem i danas jer AF je prvi favorit prvenstva a mladi lavovi jedna od najlošijih"(dobio na fb u poruci)

Evo od mene dva para, nisu neke kvote ali vaze sa siguricu, pa ako hoce moze da proba!:cool: Srecno;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
boss_C200 gdje si uplatio taj sto cekas jos 2 para :icon_question:
ako si odigrao u premieru,mozes dignut,bez ta dva koliko izadje nakon 5 pogodjenih,a ti imas 5 :D

u wiliamsu odigrao jbg :icon_biggrin: uplata 3, isplata 138 KM, jos liverpool i wolfsburg cekam ...
 
Član
evo za veceras odigrano :

Wolfsburg - Fulham 1
Liverpool - Benfica 1
Atletico M. - Valencia ObaDaju

Kvota 4.80
Uplata 10.0
Isplata 48.0

vidio sam da nema nista od onih na marku ganjat po 200+ , ne isplati se , zivci odose :D

ako ko odigra , sretno ;)
 
Top