Kladionica

Kladionica

Član
Bravo 16v je napisao(la):
Ja igrao 1 Bayern,ali me obori vendam!

a i mene samo vednam na 193KM al a sam igrao oba daju gol nevjerovatno jer vendam daje gotovo dva gola po svakoj utakmici jos su iznad omniworlda al eto to je klada:icon_confused:

a bayernu skidam kapu po ko zna koji put svabe dokazuju da se nesmiju otpisati:)
 
Član
evo jedan danasnji da se ima sta pratiti....
Cesena - Ancona - 1
Padova - Cittadella - 1
Numancia - Levante -1
Guingamp - Laval - 1
Chateauroux - Dijon - 1
ukupna kvota 33,33 km ..... da se ima sta pratiti.... i jedan sigurniji :

WBA - Leicester 1
Salzburg - Mattersburg -1
Sporting - Rio Ave - 1
kvota oko 3 km ....
 
Član
ja na sedmicnom cekam jos 4 para

subota: man utd - celzi ps1 i shalke - bayern ps1
nedjelja: valencia - osasuna 1 i wolfsburg - hoffenhaim ps1


mogu sad bez da cekam ove parove uzet 23KM, ako prodjem ove od subote mogu uzet 60ak KM, a ako prodjem sve, onda mi je dobitak 180. a mozda ako prodjem subotu da uzmem jedan listic 30 i da drugi cekam u ned za 90 :D
 
Član
radije bih sacekao do nedelje da sam na tvom mjestu.....jergledam ove parove i vrlo je moguce da ces ih sve pogoditi...:D
 
Član
evo ga jos jedan treci u nizu dobitak 50 km...

WBA - Leicester 1
Salzburg - Mattersburg -1
Sporting - Rio Ave - 1
Braga - guimares - 1

ugl ovabraga me je namucilautakmica sa 5 crvenih kartona i u zadnjoj minuti su pogodili za 3 - 2
ovo ostalo salzburg dobio 2-0 .....wba 3-0...i sporting 5-0... tako da sam u ovoj 7 dobio 3 listica ukupan dobitak 150 km :D nadam se da je krenulo...:icon_smile:
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Svaka cast! Mene Nadal oborio za 50 km! :icon_mad:

ja na onoj internet kladionici ulozio na roddicka :D

hem sto navijam za njega, a i trenutno je u boljoj formi od nadala. tako da nadal nije bio toliki favorit koliko je kvota bila mala...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja na sedmicnom cekam jos 4 para

subota: man utd - celzi ps1 i shalke - bayern ps1
nedjelja: valencia - osasuna 1 i wolfsburg - hoffenhaim ps1


mogu sad bez da cekam ove parove uzet 23KM, ako prodjem ove od subote mogu uzet 60ak KM, a ako prodjem sve, onda mi je dobitak 180. a mozda ako prodjem subotu da uzmem jedan listic 30 i da drugi cekam u ned za 90 :D

proso i man utd :D danas jos shalke - bajern ostalo... :D
 
Član
Evo ovo sam ja probao za danas

Celik - Velez 1
Siroki - Modrica 1
Qpr - Sefild 1
Kvins Park - Montrouz 1
Partizan - Spartak 1
Bordo - Nansi 1
Barselona - Bilbao 1
Ofk Bg - Crvena Zvezd 2

koef 21.17....

Srecno svima danas!! :cool:
 
Član
heheh znaci kod vas daju vise od 1 para bh i srpske lige. kod nas nigdje ne moze vise od 1 para. nezz dal je i za hrvatsku ligu tako, nesto se ne sjecam...

joj u velikoj sam dilemi sta da radim. dal da sutra uzmem 2x30KM, ili da uzmem jedan 30KM a drugi da cekam za 90KM, ili da cekam oba za 180KM... :icon_rolleyes:

ostalo mi valencia - osasuna 1 i wolfsburg - hoffenhaim ps1 (oba daju)
 
Član
Da daju ali imamo uslov mozemo samo 2,5e da stavimo tako da je to bezveze....a mene je ionako vec oborio mrtvi QPR 1-1 doslo...nemogu nikog da dobiju slepci... :)) Cekaj do sutra pa onda uzmi ozbiljne pare...
 
Top