Kladionica

Kladionica

Član
ima ti i ta mjesta. to me najvise i vuce :D samo da ne bude ono "dajes covjeku prst, on hoce cijelu ruku" i na kraju nista da ne dobijem :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
heheh znaci kod vas daju vise od 1 para bh i srpske lige. kod nas nigdje ne moze vise od 1 para. nezz dal je i za hrvatsku ligu tako, nesto se ne sjecam...

joj u velikoj sam dilemi sta da radim. dal da sutra uzmem 2x30KM, ili da uzmem jedan 30KM a drugi da cekam za 90KM, ili da cekam oba za 180KM... :icon_rolleyes:

ostalo mi valencia - osasuna 1 i wolfsburg - hoffenhaim ps1 (oba daju)

Malo mi ova Valencia sumljiva a i igrali su ligu uefa nekidan...
 
Član
evo ga ponovo dobitak 40 km.... uglavnom 4 listica dobija zaredom u 7 dana... a ovaj danas je bio pravio skijaski sa izbjegavanjem prepreka...
arsenal -1 ugl u zadnjoj miunti gol
pa stuttgart - 1 gubio 1-0 kasnije 2-1
..inter - 1 3-0
..venlo - twente - 2 :D
 
emir_89 je napisao(la):
heheh znaci kod vas daju vise od 1 para bh i srpske lige. kod nas nigdje ne moze vise od 1 para. nezz dal je i za hrvatsku ligu tako, nesto se ne sjecam...

joj u velikoj sam dilemi sta da radim. dal da sutra uzmem 2x30KM, ili da uzmem jedan 30KM a drugi da cekam za 90KM, ili da cekam oba za 180KM... :icon_rolleyes:

ostalo mi valencia - osasuna 1 i wolfsburg - hoffenhaim ps1 (oba daju)

ma bolje ti je uzmi sto mozes,,,nebi reko da ce hoffenhaim dati gol vukovima...;)
 
Član
hoffenhaim 3 put bolje igra od wolfsburga, promasili 2-3 ciste sanse za gol, od toga jedna ono da ne moze bit bolja. ako nastave sa ovakvom igrom, sigurno ovaj par prolazi. btw, odlucio sam cekat ova dva para pa sta bude... :D

D_cash je napisao(la):
evo ga ponovo dobitak 40 km.... uglavnom 4 listica dobija zaredom u 7 dana... a ovaj danas je bio pravio skijaski sa izbjegavanjem prepreka...
arsenal -1 ugl u zadnjoj miunti gol
pa stuttgart - 1 gubio 1-0 kasnije 2-1
..inter - 1 3-0
..venlo - twente - 2 :D

hahah jesi ga nafakaski dobio :D

j*.em im mater nesposobnu. promase 396 prilika. ne mogu pisljivom wolfsburgu dati go, herta zadnja im da 5 komada :icon_mad: neki mali crni debil ne zna ni osutati kako treba, onaj vukcevic, ne moze ni u zelji igrat... cccc dabogda noge polomili svi osim ibisevica i salihovica. ibisevic imao 2 asistencije za go, a ovi debili ne znaju zabiti...
 
Član
bice u utorak ponovo jedan sedmicni, ovaj put mozda budem isao na manju kvotu, a malo vecu uplatu. uglavnom, trebalo bi im uzet para :D

trenutno imam jedan listic u igri

hsv 1, roddick 1, valencia 1, real m 2, everton 1, neath 1 (proso), fenerbahce 1, brondby 2

koef: 24,24 uplata 2,20KM dobitak: 53,33KM

valjda ce ovo proci kad nije sedmicni :D
 
Član
evo i mene danas samo zeznuo everton.... za 75 km...uplata 15.... steta stvarno ovo je mogao biti 5 uzastopni listic ali nema veze... heh ugl za ovih 10 tak dana dobar skoro 200 km... :D

pogodim reala - 2
valencia - 1
marsej -1
fenerbahce - 1
everton -x
 
Top