Kladionica

Kladionica

Član
E jbg, ma nisam htio firmi pare da uzimam :lol:

A argentinska skoro citava bila iz 2 u 1 :)

A ovi cigani iz penala dali gol :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Evo ga 1:1 :cool::cool::cool::cool:

Opet penal :)
 
Član
D_cash je napisao(la):
i ja isto danas padam na milanu i hofenhajmu ...fkt navijam za milan ali moram reci da su debili ponekada ..ali ipak danas nije igrao ronaldhino..pato ...nesta i pirlo...ali x sa losim lacijom ...hmm

ma jarane nebitno ko nije igro, nema to nikakve veze. inter im dvaput daje priliku da im pridju ovi ne iskoristavaju, tesko da ce je vise i dobiti...

a legionar, sto nisi ovo odigro ko sistem :D znao si da ovako nema sanse da sve pogodis :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
i ja isto danas padam na milanu i hofenhajmu ...fkt navijam za milan ali moram reci da su debili ponekada ..ali ipak danas nije igrao ronaldhino..pato ...nesta i pirlo...ali x sa losim lacijom ...hmm

ma jarane nebitno ko nije igro, nema to nikakve veze. inter im dvaput daje priliku da im pridju ovi ne iskoristavaju, tesko da ce je vise i dobiti...

a legionar, sto nisi ovo odigro ko sistem :D znao si da ovako nema sanse da sve pogodis :D


Burazeru i jeste sistem 3/7 :D:D
Dobio sam 110 KM ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
dobar ti ovaj sistem moram i ja nesto slicno odigrati;)

Dobar, dobar :)

Ma samo treba lupati, neki dan ulozim 50 KM na 5 parova, ukupna kvota 3,05 i padnem na 2 para Bajern i neznam koji jos
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
ja sam jednom odigrao sistem 4 fix. bile povece kvote i juventus odigram isto u fix. a odigram 5/10 sve utakmice da ce u prvom poluvremenu biti vise golova i padnem na juventusu u fiksu 3-0 vodili i 3-3 zavrse pogodim 7/10
 
Član
legionar je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
i ja isto danas padam na milanu i hofenhajmu ...fkt navijam za milan ali moram reci da su debili ponekada ..ali ipak danas nije igrao ronaldhino..pato ...nesta i pirlo...ali x sa losim lacijom ...hmm

ma jarane nebitno ko nije igro, nema to nikakve veze. inter im dvaput daje priliku da im pridju ovi ne iskoristavaju, tesko da ce je vise i dobiti...

a legionar, sto nisi ovo odigro ko sistem :D znao si da ovako nema sanse da sve pogodis :D


Burazeru i jeste sistem 3/7 :D:D
Dobio sam 110 KM ;)

heheh hajd fino. ma nisam vidio u cosku ono 3/7. ja gdje god igram, naviko sam na ona slova ispred parova kad je sistem u pitanju...
 
Član
evo danasnje dojave sto sam dobio od bet experta.... i onako sam bio sumljicav nakon nekoliko njegovih fula ...heh nebih je ni odigrao jer sam prespavao....
FC Timisoara - Vaslui 2 (4.5) necete vjerovati ali je pogodio ....mislim da nije slucajnost da se pogodio bas ovolika kvota...hmm heh
ii sta mislite kako ce zavrsiti ATH. bilbao - Santander ;)
 
Član
Ja padoh na ovim levatima, jos hocu da igram 0-2 golove i rekoh necu englezi su ipak i....:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
evo koji par od mene trebali bi biti sigurni a velike su kvote
forfar- east striling 1
kettering-rusheden 2
veendam-omniworld moze 1 ili zx2 ;)
 
Top