Kladionica

Kladionica

Član
darko13 je napisao(la):
Ligu šampiona bog ne može pogoditi zato to rjetko i igram...

ja ako i odigram, odigram onako beze da se ima sta pratiti. bas jaranu govorim, ne mogu se ova evropska takmicenja igrat, tu moze svako svakog dobit...

zato ja cekam vikend... :D
 
Legend
ja sam pogodio barsu igrao oba daju go, na sedmicnom sto sam postavio;)

veceras tottnham i aston v.
 
BHT Ovisnik
danas dojava cercle brugge iz x/1

ja reko j*ite se tamo,ne spominji vise te j*ene dojave,oni svi uplate i dobiju:icon_mad::icon_mad:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
danas dojava cercle brugge iz x/1

ja reko j*ite se tamo,ne spominji vise te j*ene dojave,oni svi uplate i dobiju:icon_mad::icon_mad:

nije to dojava, to je necija procjena tj. savjet. dojava je kad je dogovorena utakmica... ;)

mene na jednom listicu zaje*a milan, igro pik x, prvo poluvrijeme 1, na kraju dvica. na drugom listicu me obori cska kosarka... :D

sedmicni sam proso tottenham, aston vila i rhyl, pa cemo vidjet sta ce biti...
 
Član
ma nisam dobio sto godina zadnji put negdje 1910 g :lol:ako ima ko kakve dojave il sta stavljajte ocu se opet poceti ozbiljno kladiti...evo sad cu pogledati ponudu za sutra pa sta se raspitam pa pisem ovdje;)
 
Legend
ovo cu za sutra odigrati samo se dvoumim dali da odigram werder umjesto getafea ili da ostavim getafe

ec8a0ef1.jpg
 
Član
evo prijedloga uzmite po 5-8 nemoj sad sve necu sve pogoditi:lol:
leverkusen - koln -fix 1
watford - newcastle - 2
m'brough - QPR - 1
nancy - grenoble - 1
istra - medumurje - 1
MTK - lombard - 1
bochum - nurnberg - x
stutgart - frankfurt - 1
leixoes - benfica - 2
naval - martimo - x
tenerife - real - x :)
helios domzale - buducnost - 2
bosna - kielce - 2
bode miller - 1 kvota 25 :)
italija - skotska (rugby) - 2

@stefan od te dvije nijednu
 
Član
evo moj sutrasnji, a ima i jedan eksperimentalni, al njega necu sad prikazivat, mozda se izofiram kad zavrse tekme, a i nemam ga ovako odigranog preko neta :lol:

613fd1db5f8d7eabdececbffd8e5cd0e.jpg


nezz sto, al ja sam na samom kraju odlucio izbacit celzi i ubacit ovaj young boys, pa cemo vidjet jel dobra odluka :icon_biggrin:
 
Član
Mene do sad na jednom skinuo grenobl,a na drugom portsmut...Pobjede svake prestupne i to bas danas bude!!!!
 
Top