Kladionica

Kladionica

Dobro je to!Ali ako ti ostane jos jedan par..."pokrijes se"...i problem rijesen!Uplatis na suprotno 5-10-100 KM i moras dobiti!
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Dobro je to!Ali ako ti ostane jos jedan par..."pokrijes se"...i problem rijesen!Uplatis na suprotno 5-10-100 KM i moras dobiti!

al ovdje moze da ti ostane 5, 10 parova, nebitno. bitno je samo da pogodis 5 i da ovi ostali nisu zapoceli...
 
BHT Ovisnik
al stavio sam barcu x2 i charlton 1x pa samo nek X izvuku:D
inace sam jos igrao
ferrero - junqueria 1
ferrer - starace 1
cleveland - new orleans 1

ukupno kvota 2.04 uplatio cenera:D
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
al stavio sam barcu x2 i charlton 1x pa samo nek X izvuku:D
inace sam jos igrao
ferrero - junqueria 1
ferrer - starace 1
cleveland - new orleans 1

ukupno kvota 2.04 uplatio cenera:D
Ma ja imam sedmicni,ali su cisti 1 i 2 barsa,tako da.... Padam! :icon_mad:
 
Legend
joj meni na sedmicnom norwich povede u zadnjoj min. za danas sam sve prosao, idemo dalje:icon_smile:
 
Član
stefan je napisao(la):
joj meni na sedmicnom norwich povede u zadnjoj min. za danas sam sve prosao, idemo dalje:icon_smile:

heh ...isti sam ..pomislih da me obori norvich ..hah kada u 90 ...2-1 :D a zao sam da ce barsa zavrsiti nerjeseno ali nisam smio da igram
:D
 
Član
hmm jbg drug...i ja sam pao na charltonu na ovom drugom listicu ...jbg to ti je kladionica:icon_smile:
 
Član
Ja na barsi zijani 116 KM...:)) nikad vise navijacki necu igrati..Al za ocekivat je bilo barsin trijumf..cc
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
al stavio sam barcu x2 i charlton 1x pa samo nek X izvuku:D
inace sam jos igrao
ferrero - junqueria 1
ferrer - starace 1
cleveland - new orleans 1

ukupno kvota 2.04 uplatio cenera:D

sorry sto cu se mozda ruzno izraziti, al ovo je meni debilno igrati, ako je tako mala kvota. bolje odigrati 3 para kvote 1,5 nego 5 kvota 1,20. jer ce te skoro uvijek potrefit neko iznenadjenje...

nemoj se sta ljutit, samo prijateljski savjet... btw, ako je norwich dobio, onda me samo barca zaje*ala na sedmicnom...

PS: dabogda odigrali 2-2 na nou campu u revansu :lol:
 
Top