Kladionica

Kladionica

Član
evo jedan sedmicni, ja cu uplatit 2 po marku, pa sta bude-bude, nije neki gubitak ako se padne :D

8e6c14193eb77d692c6495aee2b59407.jpg
 
BHT Ovisnik
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mGcZ0oUduvw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mGcZ0oUduvw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Oaj vikend bio dobar zato sledeci 10000000% nece biti tako da smanjite sa uplatama malo :)
Trbaju i kladionice zaraditi, a znamo svi kako to ide, kako se namjesta i slicno ;)
 
Član
Evo do mene za danas sto sam igrao, prosao i fulio al eto dobilo se nesto a nesto se jos ceka :D

Do sada u dzepu 85 KM - uplata :icon_smile:
 
Član
Ovo je iz REMI kladionice pa ono gledao na netu sta i kako su listici, uglavnom zeleni su pogodjeni ovi crveni... i pise dole status, dobitak ili promasaj :icon_smile:

A zna li neko tacno sta ej u premier kladionici ono novo nesto UZMI ILI OSTAVI jel to ako cekamo neki par pa da uzmemo dobitak da ne cekamo njega, naravno umanji dobitak ili sta vec, zna li ko :)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Dan iz snova za kaldionicare :)

juce jedino ovaj moj jaran nije dobio i rodjak kloc koji nije htio prepisat moj listic nego pametuje pa igra wolf - shalke X :D

kako sam lagano svabsku ligu preskocio... :D

danas odigro beze jedan listic na marku da imam sta pratit, pogodio izraelce ove 2 2,30 kvota, obori me fenerbahce, vodili 2:0 i zijane 2:3. i neka mi neko kaze da nije namjesteno iz 1 u 2...

mogo bi se sutra uplatit jedan sedmicni, hajd postavim kasnije ako sta razradim ;)

U turskoj ligi imas puno tih dramaticnih raspleta pogotovo na ovim favoritima fener,galata,bešiktaš zato ja njih u zadnje vrijeme izbjegavam u širokom luku...kod njih se izgleda uveliko namješta :lol:
 
Član
A zna li neko tacno sta je u premier kladionici ono novo nesto UZMI ILI OSTAVI jel to ako cekamo neki par pa da uzmemo dobitak da ne cekamo njega, naravno umanji dobitak ili sta vec, zna li ko
 
Član
legionar je napisao(la):
A zna li neko tacno sta je u premier kladionici ono novo nesto UZMI ILI OSTAVI jel to ako cekamo neki par pa da uzmemo dobitak da ne cekamo njega, naravno umanji dobitak ili sta vec, zna li ko
Cini mi se da je tako,ali samo za clanove premiera,tj. moras imati onu karticu,a to te nista ne kosta! Dobra fora ovo!
 
Top