Kadett od 88 000 €

Kadett od 88 000 €

Član
bmwscaner je napisao(la):
pa bit je u tome da kolko god da je kostalo ruzan je :)
NHF ovo sam sad uzeo samo za primjer u ovoj temi a ima takvih primjera milijun cim neko kaze da mu je fuj nexi extream tuning sta ja znam odma je pogazen i popljuvan jer kao u to je ulupano para i treba ga postovati..
ovdje sam samo stao u obranu ljudi kojima je fuj kičeraj i plastičarenje nista drugo mi nije bila namjera

Sve je to u redu ... O ukusima se (ne)treba raspravljati, svakom je nesto lijepo a nesto ruzno i obratno, na sta bi svijet licio kad bi se svima svidjale iste stvari. Forum bi bio puno bolje i objektivnije mjesto kad bi svako iznosio svoje misljenje, a ne slijepo slijedio necija tudja ubjedjenja i misljenja vecine, ma koliko se ono ne podudaralo sa njegovim licnim misljenjem.

NPR. Eto, kad je vec pomenut Iceman, uzecemo njega za primjer. Sta god on uradi na svom autu, odma svi navale sa salvama pohvala i komentara kako je lijepo, mocno i ne znam ti ja sta, a vecina njih mozda ne misli tako, ali on je prvak u stylingu, ne moze on pogrijesiti, to mora da je lijepo, a recimo isto to moze uraditi neki od clanova koji je manje "poznat" i svi ce ga mozda ismijavati i vikati da je anti-tuning. I isto tako ako neko u Icemanovoj garazi postavi komentar kako mu se nesto ne svidja, odmah biva napadnut, a u drugim garazama takvi komentari prolaze bez ikakvih posljedica. (nista licno ni protiv koga, samo sam naveo primjer)

Samo postoji velika razlika izmedju postivanja necijeg truda i prostog iznosenja svog misljenja.
Recimo da su u ovoj temi bili postovi tipa "Svaka njemu cast, kostalo je to njega tih para, ali je ruzno za medalju" ja ne bih rijeci rekao, ali cim je osvanula tema (ne znam vise ni ko je stavio) odma su se svi nasli prozvani da popljuju covjeka i da kazu kako je lud, glup i kako to ne vrijedi te pare, a ni sekunde u glavi nisu pokusali sabrati cifre koliko sta kosta na ovom kadettu ...
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
pa bit je u tome da kolko god da je kostalo ruzan je :)
NHF ovo sam sad uzeo samo za primjer u ovoj temi a ima takvih primjera milijun cim neko kaze da mu je fuj nexi extream tuning sta ja znam odma je pogazen i popljuvan jer kao u to je ulupano para i treba ga postovati..
ovdje sam samo stao u obranu ljudi kojima je fuj kičeraj i plastičarenje nista drugo mi nije bila namjera

ti izgleda fkt ne kontas. nije topic kritikovao nikoga zato sto je rekao da mu je auto fuj, da mu se ne svidja i sl. cak je i on isto to rekao, da auto nije po njegovom ukusu.
covjek je reagovao na one komentare tipa "ne vrijedi ovo ni 8000KM, € (ili cega vec)".

nekima i kad nacrtas, ne vrijedi...
 
Član
ja ne kontam sto se jos uvijek raspravlja o kadetu koji 'vrijedi' 88 000 eura...haha bgmi...
smijesno :)
lock ovo
 
Član
AnDel je napisao(la):
ja ne kontam sto se jos uvijek raspravlja o kadetu koji 'vrijedi' 88 000 eura...haha bgmi...
smijesno :)
lock ovo

I ti lupas, ali momacki ... :icon_mad:

Sto bi isao LOCK ... pa ovdje se radi o unapredjivanju kulture pisanja na forumu i trudimo se ukazati na nepostojanje postovanja necijeg truda!

Ovdje nije rasprava o Kadettu ni 1% ... on je samo bio pocetak.
Ajde "strucnjak" reci ti nama, sta ti mislis koliko ovaj Kadett vrijedi (ne pitam ste za koliko se moze prodati, ni koliko bi ti dao para za njega, ni koje auto za te pare mozes kupiti), pitam te jednostavno koliko je otprilike kostao svog vlasnika dok ga je uradio ovakvog kakav je?
 
Član
to pisem jer su se vec ljudi poceli vrijedjati, ok ..
ja sam shvatio sta si ti zelio reci svojim postovima, i ne kazem da lupas :)

a ako cemo o kulturi pisanja da otvorimo novu temu...

a za kadeta, ja postujem trud (zadovoljstvo) ulozen u ovo i nisam rekao da nevalja, auto je extra uradjen, ali to je vlasnikovo zadovoljstvo i to je skupo...
isto kao i svakom od nas nije mi isto kad kupim sredjen auto i kada ga licno radis jer to je zadovoljstvo , a ako vozim nesto sto je neko drugi slozio po svom ukusu, to mi ne predstavlja ni priblizno takvo zadovoljstvo..
dakle tunning je zadovoljstvo/sport/ hobi i kako se kaze jako skup....
a eto neka je ulozio 88 000 eura u ovaj auto , i realno cijena mu je max polovina tog novca jer sve je to izgubilo na cijeni. sve sada polovno...eto neka bude 44 000 eura, ti mislis da vrijedi vise... :D


p.s. eto sad ja da uzmem felge od 5 000 eura i muzike za 5000 eura i da cijenim fiata 25000 marki, smijesno.. sramota bi me bilo iako je to mene zaista kostalo toliko..ali zato meni srce ko dzamija bilo mjesecima dok sam se vozao (a to je najskuplje-zadovoljstvo, i to treba odbiti od cijene ako vec ikad pozelis prodati nesto u sto si ulozio novaca za dreamcar) :DD
 
Član
problem je sto bruku raje na ovom forumu lupeta sa postovima bez da uopste razmisle o tome sta pisu...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
problem je sto bruku raje na ovom forumu lupeta sa postovima bez da uopste razmisle o tome sta pisu...

koliko te placa m topic da mu budes advokat, ajd priznaj :D

p.s. ili ajd ti napisi nesto konstruktivno pa makar bilo i glupo... ne ponavljaj se bezze 5 puta ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
problem je sto bruku raje na ovom forumu lupeta sa postovima bez da uopste razmisle o tome sta pisu...

koliko te placa m topic da mu budes advokat, ajd priznaj :D

p.s. ili ajd ti napisi nesto konstruktivno pa makar bilo i glupo... ne ponavljaj se bezze 5 puta ;)

hahahhahaha ko mene "savjetuje" :lol:

PS: jedno od osnovnih pravila "zivota", ne koristiti pojmove koje ne razumijes ;)
 
Član
koliko mu samo pozlata poklopca motora vrijedi....

ulozeno je dosta sigurno, ali da li ce uspjeti vratiti novce.... tesko...
 
Član
M topic svaka ti je na mjestu. Potvrda toga što pišeš za ice manovog bmw-a je to da ga je kupio cigan-rom. Nemam ništa ni protiv njih ali je opće poznato da baš i nemaju neki ukus:D

Smeće od drugih postova nisam ni čitao
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
M topic svaka ti je na mjestu. Potvrda toga što pišeš za ice manovog bmw-a je to da ga je kupio cigan-rom. Nemam ništa ni protiv njih ali je opće poznato da baš i nemaju neki ukus:D

Smeće od drugih postova nisam ni čitao

:lol:

nije te bilo Zela :cool:
 
Član
niko se ne prepire nego ako ja kazem ( i vecina drugih) da kadet ne vrijedi 88 000 eura,
ne kontam likove koji me pokusavaju da ubijede da vrijedi 80 000 eura...

a ako neko kaze da vrijedi ja nemam nista protiv njegovog misljenja, ja kazem da ne vrijedi i ne moze me niko ubjediti u suprotno i ne znam zasto je to nekome cilj, ocito :D

emir, nisi shvatio 'paradox' i dalje spamas :D

p.s. toliko od mene, evo Zela ce me zamjeniti :lol:
 
Top