Kadett od 88 000 €

Kadett od 88 000 €

Član
ne moras bukvalno shvatat, nije niko rekao da vrijedi 88.000 eura. al brate mili ispade po nekim komentarima da je u vrijednosti golfova 2 dizel koji se kod nas prodaju :D

PS: pod vrijednost, podrazumjevam ulozeno u auto...
 
Legend
ZELA GTI je napisao(la):
M topic svaka ti je na mjestu. Potvrda toga što pišeš za ice manovog bmw-a je to da ga je kupio cigan-rom. Nemam ništa ni protiv njih ali je opće poznato da baš i nemaju neki ukus:D

Smeće od drugih postova nisam ni čitao

bra`o;)
 
Član
@ AnDel ... eto sad vec drugacije govoris. Iz prijasnjih tvojih postova se nije dalo zakljuciti takvo razmisljanje, nego sam ja to dozivljavao kao nekakav podsmijeh nasoj raspravi.

Slazem se sa tobom da ce jaaaako tesko izvuci svoje pare, ali i dalje tvrdim da je u Kadetta ulozeno mozda cak i svih ovih 88.000 eur. Eh sad, da li ce on uspjeti vratiti svoje pare, toje tema za neku drugu emisiju :D

A koliko mogu zakljuciti iz naslova njegovog oglasa, bio je prvak Europe 2007 i 2008, a i to itekako ima svoju vrijednost.
 
Član
nisam drugacije govorio/mislio...ja nikad nikog ne ismijavam, ni u jednoj temi, ni jednom auto (svako je gazda svog dzepa, neka radi sta mu volja) ..poznato da imam 'siroke' poglede kada je tunning u pitanju :D
nikad nisam napisao da je kadet los, ili ruzan ..najbolji sto sam vidio ikad jest al..

ja cijelo vrijeme komentarisem cijenu, koja je 'nerazumna', jos kada uzmemo u obzir ko smo i gdje zivimo (bosanci i hercegovci :) ) pa i nas mentalitet, onda je to cak i smijesno...
mozda neki milioner kupi ovo, ali cisto sumnjam da se takvi pale na suze ma kakve one bile :)

nesporazum ok, mirna bosna ;)
 
Član
Eto vidis ... uz malo zdrave rasprave sve se slegne ... hehehehe

Aj sad moze katanac, sto se mene tice
 
Top