Kadett od 88 000 €

Kadett od 88 000 €

Vjerojatno je uložena gomila novca i radnih sati u ovog Kadeta ;), ali cijena :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:.............. :icon_confused:

Meni da ga pokloni rekao bih mu: hvala brate ali daj mi umjesto njega jednog običnog kadeta 1.6. :D
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Vjerojatno je uložena gomila novca i radnih sati u ovog Kadeta ;), ali cijena :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:.............. :icon_confused:

Meni da ga pokloni rekao bih mu: hvala brate ali daj mi umjesto njega jednog običnog kadeta 1.6. :D

i ti ga sad pretjera :D
 
phantom je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Vjerojatno je uložena gomila novca i radnih sati u ovog Kadeta ;), ali cijena :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:.............. :icon_confused:

Meni da ga pokloni rekao bih mu: hvala brate ali daj mi umjesto njega jednog običnog kadeta 1.6. :D

i ti ga sad pretjera :D

:D , upss... mislio sam 1.8 :icon_smile:

Ma hoću reći da mi se ne sviđa ovaj Kadett bez obzira na sve što je uloženo u njega.
 
88000€ je preko 160000km, za te pare kupim auto koje hocu, marka, model, i ostatak ulozim u tuning.. auto 10 000km i ostalih 150 000 + ulozim u tuning i sredim ga po svom ceifu, nek je on ulozio u njega truda i truda kad nije uradjen po mojoj volji, a za te pare itekako mora bit!! i brate za 150k km ga mogu uradit da leti jbte .. :)
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
88000€ je preko 160000km, za te pare kupim auto koje hocu, marka, model, i ostatak ulozim u tuning.. auto 10 000km i ostalih 150 000 + ulozim u tuning i sredim ga po svom ceifu, nek je on ulozio u njega truda i truda kad nije uradjen po mojoj volji, a za te pare itekako mora bit!! i brate za 150k km ga mogu uradit da leti jbte .. :)

Pa i nije ga on radio tebi po narudzbi, nego sebi ...
Ja ne mogu da shvatim neke ljude na ovom forumu i ta razmisljanja koja uvijek stavljaju samo sebe u prvi plan.
Pa jbt, nije tebi niko uperio pusku u glavu i rekao da moras da ga kupis, pa se ti sad tu pravdas, ne svidja mi se, nikad ga ja ne bih kupio, mogu kupit ovo za te pare, mogu kupit ono!
Ja odgovorno tvrdim da je u ovaj auto ulozeno 60000+ eur ... e sad ovo preko je njegova stvar koliko on misli da moze zaraditi, a sigurno je da ne cilja na kupca u Bosni!
Ja znam koliko sam potrosio na svoj auto, a mogu samo jos zamisliti koilko bi kostalo da sam svaku promjenu morao tipizirati i platiti atest za nju, a on to sigurno jeste!
 
razumijem ja tebe, al isto tako kako ga je on radio sebi, tako bi i ja sebi, a ne bacat pare za nesto gotovo sto bih mozda prepravljao.. i ti bi isto uradio da imas te pare..
 
Član
haha svasta :)
da je ulozio ravno milion i da je u njemu sve zlatno,
radije bi imao porsche nego opel kadet :D
neozbiljan je skroz..
 
Član
Ja sto puta sebi kazem da necu vise napisati ni jedan post na ovom forumu i opet sam sebe lazem

Al ovo je zadnji

Pozzz svima!!!!
 
Član
Mozda je ovo njemu ok jer ga je radio za sebe,ali opet je cijena nidje veze s vezom! Glupost cista! Cuj kadeta 88 000e! :lol::lol: Da je sve zlatno opet je glupost cista! :123:
 
Član
topicu neznam sta ga branis ko da si ga ti sastavljao?
sta te boli neka stvar i sta se palis na to sta je neko reko da je to govno od auta koje ne vrijedi 80 000eura.
nemogu shvatiti da na forumu niko nesmije reci svoje misljenje da se ne nadje neko odma ko ce to pobijati i goniti na svoju stranu nejasno mi je...
najbolje bi bilo da svi pisemo joj sila je , beton , plafon sta ja znam i svi bi bili sretni i zadovoljni jos da uvedemo lajkove ko na facebook i bilo bi sve super
 
Top