KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

ja sam kamerman u sciroccu od clana sandy_mo,ipak su oni jaci,kamera ima 40x optički zoom:D
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Heheheh ma bit je u dobroj zezanciji a to stoji sto ti kazes GTI FAN nova auta imaju puno kila zbog stabilnosti itd... A mi sto vozimo limenke s jakim motorima to je pogibelj ali sta se moze protiv osjecaja se nemoze! A sirocco je jak prati koliko moze ali cole-tov zoom je najaci! ZZ i hvala za comente!
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Koliko to natjeraš GSI-a na 402m..mislim na brzinu km/h ?

kamermanu svaka čast...imao je mirnu ruku dok nije povečao zoom.;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Neznam ti tocno majke mi nisam mogo vidit sunce mi islo a instrument tabla mi digitalna pa se nevidi nista ako se budem danas potezo probat cu vidit!
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

ide kadet izmedju 15.5 i 16 sekundi tu je to nedje a to ti je nekih 150 tako nesto na 402
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Znači taman treča u četvrtu? :icon_biggrin:

Super je da imate takvu pistu..da se možete izganjati,a da ne smetate u prometu i da vas murja ne gnjavi ;)

Moram probat sa svojim škodilakom..valda budem prešao ispod 20 sek.. :lol:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Ovaj video je bezze, jer se vidi da je golf uradjen, jer stock G60 nemože oprati novu corsu, nema šanse.. Kadet je uvijek bio brži od Golfa 16V, ali 1.8 motora.. Jer, ipak je Vw napravio 16V motor ranije, a poznavajući Opelovu politiku, oni uvijek čekaju da VW napravi auto pa ga onda potuku bržim autom :icon_cry:.. Evo primjer Golfa 16V, pa i Audi TT... Ako kadet 15,5 - 16 sec onda će se dobro napatiti svaki Golf 2.0 16V.. Ali opet, jest da ne volim Opela:icon_smile:, mislim da je Kadet brži...
Stvarno ne volim Opela, ali ima Kadeta koji mi se pravo svidjaju..
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Dobar kadett svaka cast..Ja sam imao Kabrioleta 2.0 8v i mogu samo reci extra masina.... Nisam neki ljubitelj kadeta i vozim gola allll jedno sigurno znam da je kadett 16v brzi od gti-a to iz iskustva kadem jer sam imao prilika dosta puta da gledam takve utrke...Kadett 16v kad je potpuno ispravan moze da vr-u parira..

Evo i od mene jedan video sa nasih sarajevskih ulice prosle godine..

Kadett Gsi 16v i Golf 2 16v

http://www.youtube.com/watch?v=h4J8JPLYUPQ&feature=related
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Neznam ja iz iskustva kazem jer sam se imao prilike trkat s gti-om 2.0 16v! 2 Hakkler moje najbolje vrijeme na zimskim 14 balonarama je 15.2 sto smo mi mjerili sada sigurno vise jer nemam guma a i lamela mi je oslabila! Abd bice 2 slicka i sportišen lamela pa ce mo da vidimo :D! Pozz za Alena_P i Studiob jer ste u pravu i kazete kako jeste iako ste ljubitelji golfa 2 a tko nije i ja ga napucavam ;) ! :cool::cool:

Nice video ;)
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Vidi ovde rasprave maratonske :)
vidim i ja se spominjem :)

Digli hampu oko jednog prijateljskog potezanja,ma nepotrebno skroz!
A sve sami trkaci se javljaju :)

Kad saberes pola auta ovih sto pricaju bezveze nemaju konja ko ovaj GSI i GTI zajedno hihih :D:D:D


Dobar GSI 16v uvijek je bio brzi od dobrog GTI 16v zato jer je 2.0 i imao je 10KS vise!
To je tako i to se nemoze promjeniti!
Nevolim kadeta al brate da ide ide ko nevrijeme!
I ono sto ja mislim da je najveca prednost kadeta nad golfom je njegov mjenjac koji je po mom skromnom misljenju dosta napredniji i dosta bolje napravljen u pogledu ubrzanja!

Posteno bi bilo porediti golfa 2.0 16v i GSI 16v eh to je vec bitka postena i gusta!
Oba ta auta idu niskih 15sec oko 15.5 do 15.3 al ne brze! Govorim o stock motorima!
Ako uzmemo golfov motor iz trojke onda je to i blizu 15.0!

I mislim da ce golf biti bolji u dosta duela!

Opet kazem nevolim opele nikako ali mora se priznati ono sto je istina!

I jos da dodam da su novi opeli bezveze :)
Nova Astra OPC ce se namuciti da napravi moje vrijeme na 402m eto toliko od mene!


@cnic gsi
ma samo cjepaj :D:D:D
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Hvala Al na komentaru samo nisi spomeno i tezinu auta golfa tri gti 16v iznosi 1165 kg pa je zato spori! A tebe su spomenuli kazu da si mi konkurent :D pa sam moro objasniti da si ti dosta unaprijedio motor za razliku od mog i imas 4 brzine mjenjac i jos hrpu stvari! Veliki pozz i respect za tebe i tvoj rad, nadam se da ce mo se sljedeci race bolje upoznat jer je podrska bila velika duzan si pice platit :lol: :lol: ! :cool:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Ma bice i dva pica,to nikad nije problem bio ;)

A mislio sam na golfa2 sa motorom iz golfa 3,to je vec opasan konkurent!

A zaboravili smo i spomenuti da je GSI 16v laksi nego Golf2 16V :D
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

A to je vec poso od golfa 3 150hp a od golfa 2 139hp volio bi i to vidjeti! misli probati :cool:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Al_Galone je napisao(la):
A mislio sam na golfa2 sa motorom iz golfa 3,to je vec opasan konkurent!

A zaboravili smo i spomenuti da je GSI 16v laksi nego Golf2 16V :D

Nije istina da je Golf teži od Kadetta....obratno je...Golf 16v ima 960 kila a Kadett ima 1010 kila.Golf manje šlajfa na startu od Kadetta i ode mu prve dvije brzine ali Kađo poludi u trećoj i tu je mahnje Golfu...šteta je što više ne prave motore kao što je bio c20xe i c20xej....:icon_rolleyes:
 
Član
RE: KADETT GSI 16v Video trka sa gti-om str. 11

Ja sam procito o kadett i tezinama bar 10 raz. informacija a krecu se od 910 do 1010 naravno c20xe sada kome vjerovati boga pitaj :lol: :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top