KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

cnic_gsi je napisao(la):
@ dohc24v nisi me svatio brate svatko ziv zna kada si na crvenim spriralama i uljarama da ces popusiti udobnost ali kadetti su u tome sampioni preko guštera pređes kontas da nisi neđe šaht pokupio :icon_smile: ali jbg 1 max 2 i laganica :lol:
@ antraks brate nema druge nego laganica na cemu ti taj Amadin koje su mu spirale i amortizeri???

Eto brate poruku sam ti poslao, pa pogledaj ;)

pozz.
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

@ thx antrax
@ boTa.buGojno brate to mi je prvo u planu za izgled ali sada me druge stvari brinu pa dok nerijesim to necu ga zatamnjivat!
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Hvala brate moj eto nas u ljubuski po m spigle! Jesi probo woof ja nisam jos felge vidio da valja! Benga cudo!
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

nisam nista skopcavao nako se vuca po gpeku jos neko vrijeme neka ga tu za sada a javite se samo kad dolazite da se dogovorimo dje se nadjemo ja radim do 6 svaki dan u grudama pa mi javite ranije kad cete doc da ih spremim u auto
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Nema problema buraz call cu te ja kada budemo upadali! Felgice su onako solida ali napraviti ce se one drama! I spremi te ljubušanke kada dođemo buhaha xD
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

nema ljubusanke cura neda hahah nece ove krave lokalne ako nije bar opel insignia hahah
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Ajde naljepit ce mo na kađu insignia i idemo kulirat lagano zaljepit ce se koja! I vidio sam ti biera juce iso na more kad stoji na onoj pumpi gdje raskrsnica prije ljubuskog zuta ona neznam kako se zove pozz! xD
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

cnic_gsi je napisao(la):
Ajde naljepit ce mo na kađu insignia i idemo kulirat lagano zaljepit ce se koja! I vidio sam ti biera juce iso na more kad stoji na onoj pumpi gdje raskrsnica prije ljubuskog zuta ona neznam kako se zove pozz! xD

Jebote što si nedostupan... eo mene u Mo, rek'o da kafu pijemo :)
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Brte juce na moru bio i doso u Mo i nastavio pit do 3 ujutro slomljen ko niko! I kad sam doso kuci ugasio mom i spavo do 11h usto pošapi se upo na forum i nastavio do 3! Jbg bro
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

cesto je onde auto kad idem na posau tu ga parkiram a voli mnogo gorivo pa je sretan kad je na benzinskoj hihi
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

Hehheheheheh hahahah tačno brate tačno :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top