KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

solidara gsi.ja imam sjedista od njega dobra su pravo.limarija im je kriza treba se dobro zastitit i uradit.:icon_smile:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 5 stope itd...

sanchez22 je napisao(la):
solidara gsi.ja imam sjedista od njega dobra su pravo.limarija im je kriza treba se dobro zastitit i uradit.:icon_smile:

Jasta brate ali ja sam mu odradio limariju tako da se nebrinem barem nekih 2 do 3 godine a poslje o tom po tom!

Update: Evo malo se radilo tako da su na red dosli migavci prednji!
prije:



sprejevi:



Početak radova:



I pocelo je zatamnjivanje!









I gotovi proizvod! :)



Po meni je ispalo cudo i zadovoljan sam naopako, vase misljenje????
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 7 migavci!

Namrčat ga moram u tvog kolege lumar ali kad mi 150km stvarno nebude trebalo :icon_smile: daj boze da i ti dani dođu :icon_smile: bola nerece mi kakvi su mi migavci ispali!???
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 7 migavci!

Kako si samo nervozan s bjelim labudom sta je to:123:. Kad cemo brate ubacivat xe-a u moju kađurinu
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 7 migavci!

2 sanchez22 hvala brate!
A brate ubacivat ce mo neka zaposli se i dok se ja docepam nekih para pa ima da skentramo i to neka si vise oobjesio slike trebalo ti je 100 godina! :D Ajde da nisma džabe sliko svaki korak xD
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 7 migavci!

buraz, ne znam jel mu zajebano far rastaviti, jel an kopce ili ej ljepljen...ali bi bilo prejebeno da obrub sjenila zamrcis isto ;)

zmige sila izgledaju ;)
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 7 migavci!

Brate evo dogovorili smo se zajedno ce mo to iskemijat xD vidit cu par primjera na ostalim autima pa ce mo vidjet mozda i to sjedne! Pozz
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 7 migavci!

ajd konacno....:cool: znaci trebalo ej samo 3-4 kalovacke na +38 da se predomislis :lol:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 7 migavci!

tibor987 je napisao(la):
ajd konacno....:cool: znaci trebalo ej samo 3-4 kalovacke na +38 da se predomislis :lol:

Psssssst :lol::lol: jos koja kuci i definitivno sam odlucio hahahah xD
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update strana 7 migavci!

Evo mali update ja i prijatelj kla$a malo raduckali oko Gesa! Skinuta ispušna grana i zamatanje u azbestnu traku koja neprovodi toplinu zadrzava toplinu u cjevima sto poboljsava ispuh, a i nerasprostire toliko toplinu po motoru pa bi instalacije trebale trajati malo dulje, ili k&n panel mogu bolje radi kada mu je hladni zrak itd.... Čak ljudi pricaju da se dobije koji konjić ali nećemo o tome!
Idemo lagano prvo skidanje grane:



Stanje grane:



Onda smo se bacili na šmirglanje:



Prve dvije zamotane:



I sve sredjeno i zamotano:



 
Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

Nako fin dan mi potrosili motajuci graninu:lol:.Jos koji tjedan i kad jos lezajeve promjenis brate idemo u obilazak BIH, da malo paramo dvicine ko neke GTI-ijeve:123:
 

sUx

Član
RE: KADETT GSI 16v UPDATE!!! slike str. 7 migavci i 8 grana

Kla$a je napisao(la):
Nako fin dan mi potrosili motajuci graninu:lol:.Jos koji tjedan i kad jos lezajeve promjenis brate idemo u obilazak BIH, da malo paramo dvicine ko neke GTI-ijeve:123:

e kud necete naletiti na mene :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top